Bu Meme Coin’in Binance’da Listelenmesi Bekleniyor: İşte Dikkat Çeken İddialar!

0
Bu Meme Coin'in Binance'da Listelenmesi Bekleniyor: İşte Dikkat Çeken İddialar!

Twitterda dolaşan iddialara göre bu meme coin’in belirli bir geliştirme sürecinden sonra Binance’da listelenmesi bekleniyor.

Raporlara göre, Certik’in SaitaMask denetimi tamamlandıktan sonra Binance, bir meme coin olan Saitama’yı (SAITAMA) platformlarında listeleyebilir. En son güncellemeye göre, SaitaMask denetimi şu anda %85’e yakın bir tamamlanma oranıyla devam ediyor. Denetimin, Ocak veya Şubat 2022’nin sonuna kadar tamamen tamamlanması bekleniyor.

Kripto para birimi influencer’ları, gelişme hakkında “içeriden bilgileri” paylaşıyor ve SaitmaMask denetiminden sonra Binance’in Saitama listelemesinin oldukça “yakında” olduğunu iddia ediyor.

“Binance’ın Saitama listelemesinin eli kulağında. Certik bitirmeden önce listeleyecekler. Certik’in sahibi Binance, bu nedenle gelişmelerden haberdarlar! Havai fişeklere hazır olun. Bu, süper döngü fiyat koşusu için bir katalizör olacak!!”

Diğer birçok Saitama influencer’ı da Binance’ın yaklaştığını düşündükleri Saitama listelemesiyle ilgili benzer ayrıntıları paylaştı. YouTube’da listelemeyle ilgili tweetler ve videolar, yatırımcıları SAITA varlıklarını ellerinde tutmaya teşvik etti.

Bir Binance listelemesinin, yeni yatırımcılara kapıları açacağı için Saitama konusundaki beklentilerini artıracağına şüphe yok. Bu hamle gerçekleşirse fiyatı itebilir, meme coin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilir ve erken yatırımcıları bir avuç dolar ile ödüllendirebilir.

Bununla birlikte Binance, Saitama’nın listelenmesini onaylamadı ve yaklaştığı iddia edilen listeleme hakkında herhangi bir ipucu vermedi. Binance’den Saitama’yı listeleme konusunda resmi bir onay beklemek ve süreci izlemek zorunda kalacağız. Bu gerçekleşene kadar, sosyal medyadaki görüşmeler tamamen dedikodu ve söylenti olarak değerlendirilmeli.

Saitama Inu (SAITAMA) Nedir?

Saitama Inu bir ERC-20 tokenidir. Bu, Ethereum blok zincirini kullandığı ve tokene güç sağlamak için akıllı sözleşmeler kullandığı anlamına gelir. ERC-20, geliştiricilerin yeni paralar yaratması oldukça kolay olduğu için birçok memecoin’in kullandığı bir standarttır.

Platform, coin’in bir tasarruf aracı olduğunu iddia ediyor ve bu değeri korumak için benzersiz bir yakma (burn) sistemi kullanıyor. Proje ayrıca bir “balina karşıtı” özelliği kullanmayı ve böylece büyük sahiplerinin büyük miktarlarda token alıp satarak fiyatı etkilemesini önleyemeyi umuyor.

Proje ayrıca tokenin değerini desteklemek için birden fazla DeFi özelliği eklemeyi umuyor. Bu özelliklerden birinin de SaitaMask cüzdanı olduğu biliniyor. Saitama’nın resmi Twitter hesabı, SaitaMask denetiminin yüzde 85’lik bir tamamlama oranıyla neredeyse bittiğini doğruladı.

Gelişme, yatırımcılar topluluğunu heyecanlandırdı ve Saitama’nın doğru yöne doğru gittiğine inanıyor. Topluluğa göre Saitama’ya erken yatırım yapmak, uzun vadede istenen finansal sonuçları sağlayabilir.

“Selam dostlar, SaitamaWolfPack için bir başka (başarı) daha. Yakında nihai sonucu almaya doğru ilerliyoruz. Sabır anahtardır.”

Saitama’nın Heybesinde Başka Gelişmeler de Bulunuyor!

Sosyal medya raporlarına göre, Saitama bir ‘kriptodan karta ödeme sistemi’ yayınlayacak. Bahsi geçen geliştirmenin, orta adamı ortadan kaldıracağı ve kullanıcılar için ücretleri düşüreceği tahmin ediliyor.

Kripto ve borsa analisti Del Crxpto konuyla ilgili şu yorumda bulundu:

“911 Haber Uyarısı: SAITA, aracıları ortadan kaldırmak ve kullanıcılar için ücretleri düşürmek amacıyla gelecekte bir kriptodan karta ödeme sistemini piyasaya sürmeyi planlıyor.”

Haberin yazıldığı saatte Saitama, 0,000000039 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik günlük ticarette yaklaşık yüzde 20 artmış durumda. Token, son 30 işlem gününden bu yana yüzde 51,3 ve son 14 işlem gününden bu yana ise yüzde 35,8 düşmüş durumda. Bununla birlikte, altcoin 7 Temmuz 2021’de düştüğü tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,000000000026 doların yüzde 145402 üstünde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın