Kasım 16, 2022

13 Altcoin için Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Kripto para piyasası son 24 saatte ‘yeşil’ kalmaya devam etse de net bir yükseliş çizgisi bulmayı başaramadı. Altcoin dünyasında güçlenmek isteyen oyuncular ise ekosistemdeki yeniliklerini tanıtmaya devam ediyor. Listede yer alan 13 altcoin bugün önemli etkinlikleri ve listelenme haberlerini duyurdu. İşte takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

 • General Event (CRYPTO), Rally (RLY) ve Taki (TAKI); RLY Sanal Zirvesi’ne katılacaklarını duyurdular.
 • Decentraland (MANA), teknik tartışmaların yapılacağı bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • UniFarm (UFARM), SETU isimli çapraz köprünün aktif edileceğini duyurdu.
 • Perputual Protocol (PERP), YouTube üzerinden bir topluluk buluşması gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Cobak (CBK), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • StarmX (STMX), “swap ve staking” sözleşmelerinin %10 oranıyla bugün başlatılacağını duyurdu.
 • Kommunitas (KOM), Galaxy Finance IKO’sunun bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Secret (SCRT), “Secret Spaces” buluşmalarının yenisini düzenleyeceğini duyurdu.
 • Sidus (SIDUS), Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Jot Art (JOT), Indoex tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Lisk (LSK), Tokocrypto ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinMarketCal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.