Nike ile Anlaşan Altcoin Rekor Kırdı!

0
Nike ile Anlaşan Altcoin Rekor Kırdı!

Polygon (MATIC) ağındaki tekil adres sayısı 190,95 milyona ulaşarak rekor kırdı. Ağdaki gelişmeler ise gündemde büyük bir yer buldu. İşte yaşanan gelişmeler.

ABD’li spor perakende devi Nike, kendi NFT pazarını kuracağını açıkladı. Polygon blockchain’iyle desteklenecek olan pazarın ismi ise Swoosh olarak açıklandı.

Polygon Nike anlaşması

Nike’ın NFT pazarında Polygon ağını seçmesi ivmeyi tetikledi. Koinfinans.com olarak daha önce aktardığımız üzere blockchain Instagram ve Reddit gibi markaların da altyapısında yer alıyor.

Polygon (MATIC) Gidişatı Yönde?

Blockchain olarak oldukça iyi bir performans gösteren Polygon, ağdaki aktif adres sayısıyla göz doldurdu. Nitekim ağdaki diğer veriler çok büyük bir ivme kaydetmedi. Genel olarak verilerin yatay seyrettiği görülebiliyor. Bunun en büyük nedeni elbette kripto para piyasasındaki gidişat.

CryptoRank’ın verilerine Polygon, toplanan aylık komisyonlar açısından tüm akıllı sözleşme platformları arasında üçüncü sırada yer alıyor. Son 30 gündeki aylık geliri, bir önceki benzer döneme göre %218 artışla 3,4 milyon dolar olarak gerçekleşti. Ağ şu anda yalnızca 24 milyonluk BNB Chain  ve 114 milyon değer Ethereum’un arkasında yer alıyor.

Polygon ağındaki ortaklıklar ve duyurular artış kaydetti. Sonuç olarak bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce ağ, MATIC ile Şubat 2021’den bu yana en büyük işlem hacmini kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın