Kasım 15, 2022

Nike ile Anlaşan Altcoin Rekor Kırdı!


Son güncellenme : 15.11.2022 - 23:59

Polygon (MATIC) ağındaki tekil adres sayısı 190,95 milyona ulaşarak rekor kırdı. Ağdaki gelişmeler ise gündemde büyük bir yer buldu. İşte yaşanan gelişmeler.

ABD’li spor perakende devi Nike, kendi NFT pazarını kuracağını açıkladı. Polygon blockchain’iyle desteklenecek olan pazarın ismi ise Swoosh olarak açıklandı.

Polygon Nike anlaşması

Nike’ın NFT pazarında Polygon ağını seçmesi ivmeyi tetikledi. Koinfinans.com olarak daha önce aktardığımız üzere blockchain Instagram ve Reddit gibi markaların da altyapısında yer alıyor.

Polygon (MATIC) Gidişatı Yönde?

Blockchain olarak oldukça iyi bir performans gösteren Polygon, ağdaki aktif adres sayısıyla göz doldurdu. Nitekim ağdaki diğer veriler çok büyük bir ivme kaydetmedi. Genel olarak verilerin yatay seyrettiği görülebiliyor. Bunun en büyük nedeni elbette kripto para piyasasındaki gidişat.

CryptoRank’ın verilerine Polygon, toplanan aylık komisyonlar açısından tüm akıllı sözleşme platformları arasında üçüncü sırada yer alıyor. Son 30 gündeki aylık geliri, bir önceki benzer döneme göre %218 artışla 3,4 milyon dolar olarak gerçekleşti. Ağ şu anda yalnızca 24 milyonluk BNB Chain  ve 114 milyon değer Ethereum’un arkasında yer alıyor.

Polygon ağındaki ortaklıklar ve duyurular artış kaydetti. Sonuç olarak bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce ağ, MATIC ile Şubat 2021’den bu yana en büyük işlem hacmini kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?