Ocak 19, 2023

11 Altcoin’den Listeleme ve Etkinlik Duyurusu Geldi!


Son güncellenme : 19.01.2023 - 11:26

Kripto para piyasası son 24 saatte biraz gerileyen bir grafik çizse de geçtiğimiz haftaya kıyasla yükseliş görünümünü korumaya devam ediyor. Altcoin piyasası ise Bitcoin’e kıyasla biraz daha değer kaybederken, varlığını güçlendirmek isteyen 11 farklı proje için önemli duyurular geldi. İşte bugün yaşanacak altcoin listeleme ve altcoin etkinlikleri.

 • Cartesi (CTSI), topluluğuyla bir araya gelerek geliştirmelere ilişkin tartışma yapacağını duyurdu.
 • XRP Classic (XRPC), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • SOCOL (SIMP), KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Flare (FLR), YouTube üzerinden Gate.io’yla birlikte bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • GroveCoin (GRV), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • CryptoPerformance Coin (CPC), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • WEMIX (WEMIX), dört yeni WEMIX Fi havuzunu bugün aktif edeceğini duyurdu.
 • T23 (T23), Gate.io tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Celer network (CELR), Twitter üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Hedera (HBAR), test ağında v.0.34.x güncellemesini bugün yapacağını duyurdu.
 • Alien Worlds (TLM), Davos’taki etkinlikte topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?