10 Altcoin’den Duyuru Geldi: İşte Olacaklar

Bitcoin öncülüğünde başlayan kripto para rallisi, altcoin dünyasında da hareketliliği canlandırdı. Listede yer alan 10 altcoin ise ekosistemleri için önemli etkinlikleri paylaştı. İşte bugün yaşanacak altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

  • Songbird (SGB) uygun kullanıcılarına Binance üzerinde FLR token dağıtılacağını duyurdu.
  • OreoSwap (OREO), ArbitrumNews DAO ile bir röportaj gerçekleştireceğini duyurdu.
  • Ergo (ERG), blok başına ödülleri 3 ERG’den 42-45 ERG’ye yükselteceğini duyurdu.
  • World Mobile TOken (WMT), erken yatırımcılara dağıtılan ödüllerin ikinci aşamasını bugün başlatacak.
  • Flare Network (FLR), FLR token dağıtımlarının bugün yapılacağını duyurdu.
  • Kommunitas (KOM), VRJAM için yeniden bir lansman gerçekleştireceğini duyurdu.
  • Shikoku (SHIK), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • Azbit (AZ), token yakımı yapacağını duyurdu.
  • FLOKI (FLOKI), topluluğuyla bir araya gelerek soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
  • Giftedhands (GHD), BTCEX tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.