Bitcoin ve Altcoin’lerde Ralli! İşte Parlayan Üç Yıldız!

2023’ün ilk haftası inişlerle ve çıkışlarla tamamlandı. Nitekim haftanın kapanışına doğru Bitcoin 17.000 dolarlık seviyeyi aşarak piyasadaki hareketliliği arttırdı. Yaşanan bu yükseliş piyasada olumlu bir karşılık bulsa da öne çıkan üç altcoin fiyatı adeta fırladı.

Cardano (ADA)

Birçok kripto varlığın aksine Cardano 2023 yılına iyi bir ivmeyle başladı. Ekosistemdeki temellerini güçlendirmeye devam eden ADA, beklenen ralliye nihayet kavuştu.

Piyasa değerine göre sekizinci sırada olan altcoin, Pazar gününden itibaren yükseliş ivmesini tetikledi. RSI değeri kısa sürede 92’ye ulaşan ADA, sert bir yükseliş kaydettikten sonra hafif bir geri çekilmeyle de karşı karşıya kaldı. Verilere göre yatırımcıların kazancı kısa sürede %26 oranına kadar yükseldi.

Fiyat son 24 saatte %17,83 artışla 0.3261 dolardan işlem görüyor.

Cardano fiyat tahmin

Solana (SOL)

Solana son 24 saatte %23 oranında yükseliş kaydetse de bu yükseliş genel çerçevede çok daha yüksek seviyelere yükselmişti. Hacim ise aynı zaman diliminde %377 fırladı. 16.39 dolardan işlem gören SOL, ayıların baskısına karşın çok iyi bir performans gösterdi.

Solana fiyat tahminiLido DAO altcoin

Parlayan Altcoin: Lido DAO (LDO)

Lido Dao (LDO) fiyatı bugün erken saatlerinde uzun bir fitil kaydederek anlık olarak 2,64 dolara ulaştı. Sonuç olarak, LDO kısa bir süre içinde %78’lik büyük bir artış kaydetti.

Parlayan altcoin, son zamanlarda sürekli olarak en çok kazananlar listesinde kendine bir yer edinmeyi başardı. Aynı durum geçen hafta protokole kilitlenen toplam fonların 5,98 milyar doları bulması ve Maker’ı geride bırakarak DeFi ekosisteminde en yüksek bireysel TVL’ye sahip proje haline gelmesiyle yaşandı.

Nitekim fiyat 1,9 dolara kadar geriledi ve diğer altcoin’lere kıyasla daha fazla kırmızı mum kaydetti.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.