Ekim 18, 2022

10 Altcoin Önemli Güncelleme ve Listelenme Haberleri Paylaştı!

Kripto para piyasasında görünümün görece yükselişte olduğu 18 Ekim 2022 günü, listede yer alan bazı altcoin‘ler önemli listelenme haberleri, güncellemeler ve etkinlikleri duyurdu. İşte Koinfinans.com olarak sizler için hazırladığımız altcoin etkinlikleri.

  • WEI (WEI), CEO’nun da katılacağı bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek. Etkinlikte 5 kişiye 500 WEI token hediyeli bir yarışma da olacağı açıklandı.
  • Avalanche (AVAX), Avalanche Banff (V1.9.0) güncellemesini bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
  • Cake Monster (MONSTA), MPOP (Peluş Kanıtı) isimli deflasyonist bir takas oyununu BNBChain’de aktif edeceğini duyurdu.
  • CheckDot (CDT), bugün ‘sigorta hizmetlerini’ başlatacağını duyurdu.
  • Conflux (CFX), V2.1.0 hard fork’unu tamamlayacağını duyurdu.
  • Everscale (EVER), Coinstore.com tarafından listelenecek.
  • Ethereumfair (ETHF), Bitrue tarafından listelenecek.
  • Bezoge Earth (BEZOGE), bugün bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.
  • Exedme (XED), ESpor turnuvası hakkında bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
  • Crypto Legions V3 (BLV3), Coinsbit tarafından listelenecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?