Ocak 30, 2024

ZeroLend Airdrop Programını Başlatıyor: İşte Katılmak için Gerekenler!

zkSync üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir borç verme protokolü olan ZeroLend, topluluğunu $ZERO token’larıyla ödüllendiren bir airdrop puan platformu olan Zero Gravity’nin lansmanını duyurdu. Program, protokolün ilk benimseyenleri ve destekçileri olan Zero Gravity Kozmonotlarına lansman sırasında dolaşımdaki $ZERO arzının yaklaşık %10’unu dağıtmayı amaçlamakta.

Zero Gravity’ye Katılmak için Ne Yapabilirsiniz?

Zero Gravity‘ye katılmak için, kullanıcıların desteklenen token’ları ZeroLend protokolüne yatırmaları gerekiyor. Ancak iş burada bitmiyor, yatırımcılar bu yatırdıkları token’la bir gelir de elde etmek zorunda. Ne kadar çok token ve zaman yatırırlarsa, o kadar çok puan biriktirme şansları olacak. Puanlar, airdrop’ta alacakları $ZERO token miktarını belirleyecektir. Kullanıcılar ayrıca başkalarını programa katılmaları için yönlendirerek ekstra puan kazanabilirler.

Buna ek olarak, Zero Gravity’ye katılarak kullanıcılar, ZeroLend ile entegre olan $PYTH, $MANTA ve $ZKS gibi diğer tokenlerin gelecekteki potansiyel düşüşlerine hak kazanacaklardır. Bu tokenler Pyth Network, Manta Network ve ZKSwap gibi zkSync ekosisteminin önde gelen projelerinden bazılarını temsil etmektedir.

ZeroLend Nedir?

ZeroLend, güvenlik ve verimlilik için sıfır bilgi kanıtlarından yararlanan Ethereum için bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan zkSync üzerine inşa edilmiş yerel stabilcoin’e sahip bir borç verme protokolüdür. ZeroLend’in temel ürünü, kullanıcıların birden fazla blok zinciri ağında çeşitli varlıkları ödünç alabilecekleri ve verebilecekleri merkezi olmayan gözetimsiz likidite piyasasıdır. ZeroLend ayrıca DeFi için gizliliği koruyan bir Katman 2 olan Manta Network ile de uyumlu çalışmakta.

ZeroLend’in yerel tokenı $ZERO, protokol içinde hem bir yardımcı program hem de yönetişim tokenı olarak hizmet vermektedir. ZERO sahipleri bu tokenı ücret ödemek, premium özelliklere erişmek ve protokol parametreleri ile yükseltmeleri oylamak için kullanabilir. Protokol tarafından toplanan ücretlerin bir kısmı $ZERO tokenlarını geri almak ve yakmak için kullanıldığından $ZERO ayrıca deflasyonist bir mekanizmaya sahiptir.

Zero Gravity, ZeroLend’in topluluğunu ve kullanıcı tabanını büyütmenin yanı sıra sadık destekçilerini ödüllendirmek için yaptığı stratejik bir hamledir. Program aynı zamanda zkSync’in ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir DeFi uygulamaları oluşturmaya yönelik bir platform olarak potansiyelini de ortaya koyuyor. ZeroLend, Zero Gravity’yi başlatarak protokolüne daha fazla kullanıcı ve likidite çekmenin yanı sıra zkSync ekosistemindeki diğer projelerle işbirliğini ve sinerjiyi teşvik etmeyi umuyor.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?