Şubat 2, 2023

Yüzde 36 Fırladı: Binance Entegrasyonu Bu Altcoin’i Uçuşa Geçerdi!

Optimism (OP) gün içerisinde yüzde 36’nın üzerinde değer kazanarak, fiyatını 2.12 dolardan 2.90 dolara kadar çıkarmayı başardı. Bu yükselişle birlikte altcoin kripto para topluluğunun dikkatini çekmeyi başardı. Dahası OP, geçen yılın ilkbahar sonlarından bu yana görülmemiş olan 3 dolarlık yüksek değerlerine yakın değerlere ulaştı .

Optimism (OP), Ethereum işlemlerini düşük maliyetli ve neredeyse anlık hale getirmeyi amaçlayan bir katman-2 protokolüdür. Platformun yerel token’ı olan OP ise ağ kaynaklarının yönetimi ve tahsisi için kullanılır.

Altcoin fiyatının yükselmesi ise dev kripto borsası Binance ile ilgili. Lider borsa, bugün yaptığı duyuruda Binance-Peg BUSD’nin Optimism (OP) ağına entegre edildiğini açıkladı. Söz konusu duyuruda “Binance, Binance-Peg BUSD’nin Optimism ağına entegrasyonunu tamamladı. Binance-Peg BUSD için para yatırma ve çekme işlemleri artık Optimism ağı kullanılabilir.” ifadeleri kullanıldı.

Binance dışında bir önemli duyuru daha geldi. Bu kez ekip tarafından yapılan duyuru dikkat çekti. Altcoin projesinin arkasındaki ekip, önümüzdeki aylarda hayata geçmesi planlanan önemli bir ağ güncellemesini topluluk onayına sundu. Güncellemeyle birlikte işlem maliyetlerinde, işlem hızında ve Ethereum ağ entegrasyonunda iyileştirme sağlanması bekleniyor. Bu olumlu gelişmenin de fiyatı pozitif yönde etkilediği söylenebilir.

Son olarak “Regenesis” olarak tanımlanan bu güncelleme topluluk tarafından onaylanırsa 15 Mart’ta hayata geçirilecek.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?