Yüzde 1000’lik Ralli Yaşaması Beklenen Kripto Para Hangisi?

0

Üst düzey bir kripto stratejisti ve trader’ına göre, Dogecoin (DOGE) Nisan ayındaki büyük fiyat patlamasını anımsatan bir dalgalanmayı yeniden ateşleme potansiyeline sahip.

Justin Bennett Twitter takipçilerine, önde gelen şaka kriptosunun mevcut fiyat hareketinin, altı ay önce, 13 katlık büyük bir ralli başlatmadan önce DOGE’de görülen teknik bir modeli yansıttığını söyledi.

“DOGE en iyi yaptığı şeyi yapıyor. Son iki kırılma, %1000 veya daha fazla kazançla sonuçlandı. En son konsolidasyon turu, yüzde 1200 değerinde olan Nisan kırılmasından önceki modelden üç kat daha uzun sürdü. BTC’nin uslu durması halinde izlemesi gereken bir kripto.”

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Yatırımcının grafiğine göre DOGE, bir varlığın yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir yükseliş modeli olan büyük bir yükselen üçgen formasyonu sergiliyor. DOGE, Bennett’in senaryosunu takip ederse, en büyük 10. kripto varlığı 3 dolara kadar çıkabilir. Bu artış mevcut fiyatı olan 0.23 dolardan yüzde 1150’lik potansiyel bir yukarı harekete işaret ediyor.

Bennett ayrıca kısa vadede de DOGE konusunda yükselişte olduğunu belirtiyor, bu da en büyük 10. kripto varlığının geniş çapraz direncini kırmaya hazır olabileceğini düşündürüyor.

“DOGE dirence geri dönüyor.

Direncin altındaki konsolidasyon ________(bullish’dir).”

Aynı fikri savunan diğer bir kripto analisti olan Altcoin Psycho, bir varlığın bir boğa döngüsünde bir direnç alanına yakın işlem görmesi halinde, yukarı doğru devam etmesinin muhtemel olduğunu vurguluyor.

“Yukarı trendde direnç altındaki konsolidasyon yükseliş demektir.

“Yukarı trendde direnç altındaki konsolidasyon yükseliş demektir.

“Yukarı trendde direnç altındaki konsolidasyon yükseliş demektir.

“Yukarı trendde direnç altındaki konsolidasyon yükseliş demektir.

“Yukarı trendde direnç altındaki konsolidasyon yü-“

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın