Aralık 27, 2019

YouTube Kaldırdığı Bitcoin Videolarını Yeniden Yükledi!

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube, geçtiğimiz günlerde flaş bir karar alarak, kripto paralar ile ilgili videoları siteden kaldırmıştı. Bugün ise karardan geri adım atıldı ve bütün videolar yeniden siteye yüklendi…

Dünyanın en yaygın video paylaşım sitesi olan YouTube, geçtiğimiz günlerde kripto paralar ile alakalı içerikleri, siteden kaldırmıştı. Şirket videoları “tehlikeli ve zararlı içerik” olduğunu düşünerek kaldırmıştı. Bu karar bir çok kişiyi şoke etmişti.

Dünyanın kripto para alanındaki en büyük YouTube kanalı olan DataDash’in bütün videoları siteden kaldırılmıştı. DataDash’in yaklaşık 330.000 abonesi bulunuyor. Bunun yanında ise Türkiye’de de konuyla alakalı video üreten, YouTube kanallarının bazı videoları aynı sebeble kaldırılmıştı.

YouTube bu kararından geri adım attı ve kripto paralar ile alakalı kaldırılan bütün videoları yeniden yükledi. Decryp’e konuşan bir YouTube yetkilisi ise videoların kaldırılma kararının bir hata olduğunu belirtti. Yetkili buna ek olarak, kaldırılan videoları, hiç bir yaptırım olmadan tekrar yüklediklerini ve Bitcoin ve kripto para ile alakalı politikalarında bir değişiklik olmadığını söyledi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.