Aralık 17, 2022

Yönetici Korkuttu: Sıradaki Çöküşe Hazır Olmalısınız!

Yönetiminde 285 milyar dolarlık varlık olan Guggenheim Partners yetkilisi, FTX borsasındaki çöküşün daha fazla yayılacağını öngörüyor. İşte yetkilinin kripto para piyasasına ilişkin tahminleri.

Bloomberg’te yeni bir röportaja katılan Scott Minerd, ‘balonlardan’ dolayı kripto para piyasasında daha fazla kayıp olabileceğini belirtti.

“Hatırlarsanız bir yıl önce de kripto varlıklar hakkında konuştuk. O zaman 19.000 coin vardı. O dönem şunu söylemiştim: ‘Bunların büyük kısmı saçmalık ve çökecekler.’ Tıpkı internet balonunda olduğu gibi daha sonrasında hayatta kalanlar olacak.”

Ayrıca bazı başarısızlıklara rağmen kripto paralar için iyi bir gelecek olduğunu düşünüyor.

“Para biriminin dijitalleşmesi henüz emekleme aşamasında. Ve bunun şimdi nasıl gelişeceği, onu meşrulaştırmak için düzenleyici bir çerçeve gerektirecek. Bence ilerleyeceğiz. Ve bunun genel ekonomi için dönüştürücü olacağını düşünüyorum.”

Minerd, bir sonraki kripto piyasası çöküşünün tarihi tahmin edemediğini belirtti. Ancak sektörde devam eden spekülasyon nedeniyle geleceğinden oldukça emin olduğunu belirtti.

“Bence önümüzde birçok olay var… Bunun nedeni de tıpkı kolay para ve çok fazla spekülasyon yaşadığımız dönemler gibi olması. Bu yüzden de önce en zayıf oyuncular düşer.

Bu yüzden dijital varlıklar açıkçası çılgınca bir şeydi. NFT’leri hiçbir zaman tam olarak anlayamadım… Düşecek bir sektör daha var ancak nerede olduğunu söyleyemem.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?