Aralık 27, 2019

Yılbaşında İzleyebileceğiniz En İyi 5 Kripto Para Filmi

Kripto para birimlerinin başlangıcından bu yana, belgesel ve film yapımcıları blockchain ve sağladığı fırsatlara ilgi gösterdi. Bu yazıda, bu yılbaşı izlemek için en iyi 5 kripto para filmlerini listeledik.

Günümüzde birçok insan Bitcoin’i duydu. Bu nedenle, insanlar Bitcoin’in başladığı 2009 yılı ile şimdiki zaman arasındaki farkı anlayabiliyor. Kripto para birimlerine olan ilginin artmasıyla, insanlar Bitcoin kavramını bilmek için daha meraklı hale geldi.

Kripto paralar, 2017’de kazandığı popülerliğe rağmen hala bebeklik evrelerinde. Bu nedenle, insanların kripto para birimlerinin gelecekte hala var olup olmayacağı konusunda kafası karışık. Bu durum insanlarda daha fazla merak uyandırıyor. Eger bu meraklı insanlardan biriyseniz, bu kripto para filmlerine göz atmak isteyebilirsiniz. Yazıda, yılbaşında izleyebileceğiniz en iyi 5 kripto para filmini listeledik.

1. Crypto

Bu filmde Russell, Alexis Bledel, Jeremie Harris ve Luke Hemsworth yer alıyor. Film, Beau Knapp tarafından oynanan genç bir kara para aklama karşıtı ajana odaklanıyor. Adam bir yolsuzluk ve sahtekarlık davası hakkında soruşturma yapmak için memleketine geri döner ve gerilim başlar.

Bu filmde Russell, Knapp’ın karakterinin baba rolünü oynuyor. Bu filmin yapımcısı, filmi kripto para odaklı bir gerilim yapımı olarak adlandırıyor. Filmin yazarı Carlyle Eubank ve David Frigerio’ydu.

2. The Rise and Rise of Bitcoin

Bu film, Bitcoin’in öngörülemez yolculuğunu belgeliyor. Ayrıca, medya başlıklarına şimdiye kadar ulaşmış olan Bitcoin ile ilgili tüm olayları kapsıyor. Film 2014 yılında gösterime girdi. Bitcoin ve diğer kripto paralar da dahil olmak üzere kripto para birimleri hakkında ilk belgesellerden biri olarak kabul ediliyor. Bu filmde yazar, Bitcoin ile nasıl ilgilendiğini ve Bitcoin topluluğuna nasıl katıldığını açıklıyor. Ayrıca bu çığır açan teknolojinin dünyamız üzerindeki küresel etkisini göstermektedir.

3. Banking on Bitcoin

Bu film, devrim niteliğindeki kripto para teknolojisinin özelliklerine, insanların yaşam tarzlarını değiştirme potansiyeline ve kapasitesine odaklanıyor. Erik Voorhees, Gavin Andresen ve Charlie Shrem bu belgesel filmin yapımında yer aldılar. Film, 2008 yılında Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana kripto para biriminin ilk kullanıcıları tarafından yaşanan iniş çıkışları derinlemesine analiz ediyor.

4. Magic Money

Kripto para birimleri, özellikle de Bitcoin hakkında tutkuluysanız, bu filmi izlemelisiniz. Bu film, özellikle Bitcoin ile ilgili birçok sorunu cevaplamak için oluşturuldu. Bu film ayrıca Bitcoin’in toplum için sonuçlarını gösteriyor. İlk dijital para biriminin oluşturulması ve geliştirilmesi bu filmde gösterilmektedir.

5. Life on Bitcoin

Belgesel, üç ay boyunca sadece kripto para birimi kullanarak yaşamaya çalışan genç çiftin hayatını anlatıyor. Bunu düğünlerinden hemen sonra denemeye başlıyorlar. Günlük alışverişlerinde kripto para dışında hicbir şey kullanamazlar.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?