Yerli Analist, Bu Majör Altcoin’lerin Henüz Yükseliş Hareketini Tamamlamadığını Düşünüyor!

0

Boğa koşusu devam ederken, birçok kripto paranın rekor fiyat seviyelerine ulaştığını görüyoruz. Bitcoin önceki ATH’sini 14 Nisan tarihinde 64,863.10 dolar olarak belirlemiş olsa da, birçok altcoin yeni ATH’ler belirlemeye devam ediyor. Bu doğrultuda YouTuber ve analist Expert Para (@expert_para) majör altcoin’ler arasından henüz ciddi bir şekilde fiyatlanmayanlardan bir sepet oluşturdu ve takipçileriyle paylaştı. Ünlü trader videosuna şu sözlerle başladı:

“Bildiğiniz gibi bazı projeler çok aşırı şekilde fiyatlanırken, bazı majör altcoin’ler de hala beklediğimiz hareketler gelmedi. Fakat bu coin’lerin gerek marketleri gerek hacimleri gerekse marketteki sıralamaları olarak, kripto piyasasında altcoin’lerin içerisinde “baba” şeklinde tabir ettiğimiz majör altcoin’leri inceleyeceğiz.”

İlk etapta Bitcoin’e değinen trader 58.913 dolar’da sağlam bir direnç olduğuna dikkat çekti. Daha sonra ise “majör altcoin’lerin lideri” olarak gördüğü Ethereum’dan bahsetti. Trader için ilk ETH hedefi 5.000 dolar, dahası 10.000 dolar’ı bile zorlayabilir. Trader’a göre gelecekte Bitcoin’e kafa tutabilecek tek altcoin de ETH. Ayrıca 3.430 dolar seviyesinde de yeni bir destek noktası olduğunu ekledi. Sonrasında videonun asıl merakla beklenen kısmına geçti ve majör altcoin’lerle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Majör altcoin’lerden bazılarında çok ciddi fiyatlanmalar geldi. […] İlk yüzde demirbaş diye tabir ettiğimiz coin’ler var. Geçmişi çok uzun olan, önceki boğa sezonunu görmüş olan, ayı sezonunda ayakta kalabilmiş olan altcoin’ler var. Bunların lideri Ethereum. [..] Bu majörlerin içinde çok kaliteli olan altcoin’lerden bazıları hala beklediğimiz hareketi yapmadı”

Trader’a göre yakın vadede hareketini tamamlayan ve maksimum 2x’lik bir hareket beklediği majör altcoin’ler ise şu şekilde: Ethereum, Binance Coin, Cardano. Peki trader’ın henüz hareketini yapmadığını düşündüğü majör altcoin’ler hangileri? İşte tutarlı tahminleriyle tanınan Expert Para’nın listesi şu şekilde:

  • XRP: Expert Para’ya göre XRP’nin 5 dolar’a ulaşması şaşırtıcı olmaz. Trader sadece mahkeme sürecinin altcoin’i kötü etkilediğini düşünüyor.
  • Litecoin: Trader’a göre bu altcoin ise 800-1000 dolar seviyelerine kadar ulaşılabilir.
  • VeChain: Kaliteli ortakları olduğuna dikkat çeken Expert Para, VeChain için 1 dolar seviyelerinin şaşırtıcı olmayacağını söyledi.

Listenin geri kalanı ise şu şekilde Stellar, Tron, IOTA, Dash, Ontology, Nano, Stratis ve Polymath.

Videonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın