Şubat 27, 2023

Geliştiricilerden Yeni Shibarium Açıklamaları: Ne Zaman Yayınlanacak?

Shibarium ne zaman faaliyete geçecek sorusu 2022’nin sonundan beri her yatırımcının merak ettiği bir konu. Dahası SHIBARMY Ocak 2023’ten beri sabrını koruyor. Shibarium ağının baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, beta veya ana ağ lansmanının gerçek tarihini açıklamadan bit ve bayt bilgi veriyordu. Ancak şu anda güvenilir kaynaklar mevcut.

Shibarium Alımı Daha Fazla Yatırımcı Çekecek mi?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 27 Şubat’ta Shytoshi, Shibarium portalının açıldığını duyurduğunda tüm Shiba Inu topluluğu çılgına döndü. Ortak olmak ya da ek avantajlara erişmek için giriş formunu doldurmak gerekiyor. Bu sayede insanlar en iyi projeleri bulabilecek. Onları yardım edebilecek ya da destek olabilecek diğer kişilerle bir araya getirebilecek.

Birçok SHIB fenomeni son gelişmeleri Twitter hesaplarından paylaşıyor ve bu kişilerden biri de içerik yaratıcısı ve Shib Army üyesi olan @LucieSHIB. İçerik üreticisi, formun görünümünü paylaşırken Shytoshi Kusama’dan özür diledi ve “Kimliğinizin güvende olduğundan emin olmak için formu yalnızca paylaşmak istediğim bilgilerle doldurdum” diye yazdı.

Bundan sonra, insanların KYC sürecinden geçmeleri gerekip gerekmediği konusunda kafaları karıştı. Ancak şanslarına, topluluğun başka bir üyesi bu şüpheyi açıklığa kavuşturdu. Giriş formunu doldururken gerçek adınızı yazmak zorunda değilsiniz ve KYC tamamen isteğe bağlıdır.

 Katman Henüz Gelmedi

Bu gelişmelerin yanı sıra, ekip hala kesin lansman tarihini açıklamıyor, ancak Kusama ekibin mümkün olan en kısa sürede yayınlamaya hazır olduğunu doğruladı. Ayrıca Telegram grubunun adını “Shibarium Tech” olarak değiştirdi. Sohbet bu hafta sonuna kadar herkes için yeniden açılacak.

Shiba Inu haber yazıldığı sırada 0.00001266 dolar. Piyasa değeri 6,955,839,864 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %3.81 yükseliş gösterdi. Şu anda 213.566.255 dolar seviyesinde bulunuyor. Aynı zamanda, kripto piyasası izleyicisi CoinMarketCap’e göre dolaşımdaki arz yaklaşık 549.063.278.876.302 SHIB’dir.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?