Mart 2, 2024

Yeni Projesini Duyuran Altcoin’in Fiyatı Fırladı: Yeni Çözümler Dikkat Çekiyor!

Merkezi olmayan veri depolama altcoin’i olan Arweave, yeni bir projenin duyurulmasıyla bu hafta %104’ten fazla artış gösterdi.

Açık ve merkezi olmayan bir ağ üzerinde kalıcı veri depolamayı amaçlayan bir protokol olan Arweave’in yerel varlığı olan AR, bir hafta önce 13,62 dolar iken 27,79 dolardan işlem görüyor.

AR’nin kazançları, kurucu ortak ve CEO’su Sam Williams’ın, projenin ağında çalışan hiperparalel bir bilgisayar olan AO için bir test ağı başlattıklarını duyurmasının ardından büyük ölçüde gerçekleşti.

Yeni bilgi işlem ortamı, ölçeklendirmeye yardımcı olmayı ve akıllı sözleşme uygulamalarının faydalarını geleneksel bilgi işlem ortamlarıyla harmanlamayı amaçlayan özelliklere sahip.

“Ao bilgisayarı, çeşitli özelliklere sahip bir düğüm kümesinde barındırılan tek birleşik bilgi işlem ortamıdır (Tek Sistem Görüntüsü). Ao, açık bir mesaj geçiş katmanı aracılığıyla koordine edilen farklı sayıda paralel işlemi destekleyen bir ortam sağlamak üzere tasarlanmıştır.”

Bu ay, Arweave de şimdiye kadarki en yüksek işlem sayısını gerçekleştirdi ve Salı günü başlatılan AO’nun ardından proje saniyede 600’den fazla işlem kaydetmeye başladı.

Bu hafta elde ettiği kazançlara rağmen AR, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 89,24 dolardan yaklaşık %69 aşağıda bulunuyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?