Nisan 3, 2024

Shiba Inu Sert Düştü! Yeni Köpek Coin DOGE20 Yeşil Yakmaya Devam Ediyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Son günlerde birçok kripto para yükseliş momentumunu kaybedip destek seviyelerine ilerliyor. Bu eğilim özellikle Shiba Inu gibi liderlerin yükseliş ivmesinin düştüğü meme coin sektöründe kırmızı mumlarda artışa yol açtı. Fiyatlar düşmeye devam ettikçe analistler arasında boğaların düşüşü durdurup durduramayacağı konusunda endişeler artıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin dün kayda değer bir fiyat düzeltmesi yaşadı ve fiyatı 64 bin dolara kadar geriledi. BTC’nin değerindeki bu önemli düşüş, 161 milyon doları aşan devasa bir tasfiye dalgasından kaynaklanıyor olabilir. Bu düşüş, diğer kripto para birimlerini de etkiliyor olabilir. Shiba Inu (SHIB) günlükte yüzde 7’lik, haftalıkta ise yüzde 12’lik bir düşüş yaşıyor.

Shiba Inu topluluğu ve geliştiricileri, son dönemdeki pazardaki bu gerilemenin ortasında arzı kısıtlamak için önemli çabalar göstermeye devam ediyor. Shibburn verilerine göre Mart ayı, 10 milyardan fazla SHIB tokeninin dolaşımdan kaldırılmasına tanık oldu. Bu durum, dolaşımdaki arzı azaltmak için ortak bir çabanın sinyalini veriyor.

Sonuç olarak, SHIB ekibi, fiyatta görülen düşüşlere karşı önlemler almaya çalışıyor ancak bu düşüş performansı sadece Shiba Inu’ya özgü değil. Bitcoin’deki düşüşün ardından, meme coinler dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri de benzer eğilimler yaşıyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, şu an kripto piyasasında görülen kırmızı mumlara rağmen DOGE20 tokenin yeşil yakmaya devam edebileceği iddia ediliyor. Son zamanlarda popülerlik kazanan Dogecoin20 projesi aslında ön satışını bitirmişti. Ancak Dogecoin20 token satın almak isteyenler için bir final etabı başlatıldı ve satışlar 20 Nisan DOGE Günü’ne kadar devam edebilir. Bu sponsorlu yazıda, bu projenin detayları aktarılıyor.

Dogecoin20 (DOGE20) – Final Etabı ile Ön Satışında Sona Yaklaşan Meme Coin Projesi

Dogecoin20 (DOGE20), en büyük meme coin Dogecoin’in eğlenceli doğasını temel alan ve halihazırda Ethereum’da çevre dostu bir Proof of Stake (PoS) mekanizması kullanan bir meme coin olarak karşımıza çıkıyor. DOGE20, daha sürdürülebilir imkanlarıyla 2024’ün en trend meme coinlerden biri olma potansiyeline sahip görünüyor.

Projenin Dogecoin’e göre daha ödüllendirici ve daha çevreci bir alternatif olması birçok meme coin yatırımcısının ilgisini çekiyor. Ayrıca DOGE20’nin, Dogecoin’den farklı olarak en büyük avantajının staking sayesinde kullanıcılara pasif gelir sağlama potansiyeli olduğu söyleniyor.

DOGE20 Nedir?

Dogecoin20 token satın almak, Dogecoin ilkeleri üzerine inşa edilmiş ancak çok daha yeşil bir mekanizma olan Ethereum’un PoS sistemini kullanan bir projeye yatırım yapmak anlamına geliyor. DOGE20’nin PoS çözümü, Dogecoin tarafından kullanılan Proof-of-Work (PoW) mekanizmasına göre daha çevre dostu bir alternatif sunuyor. Ayrıca kullanıcıların pasif gelir biriktirmelerine de olanak tanyoır. PoS modelinin, işlemlerin hızını ve güvenliğini de artırdığı da söyleniyor.

Dogecoin20, ön satışının başlamasından bu yana yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Proje aslında ön satış aşamasını bitirdi. Ancak yatırımcılara son bir şans vermek için bir final etabı başlattı. Projenin web sitesine göre, DOGE20 satışları, Dogecoin severler tarafından “DOGE Günü” olarak adlandırılan 20 Nisan’a kadar devam edecek gibi duruyor. Yatırımcılar, Dogecoin20 tokenlerinin tanesini 0,00022 dolar karşılığında satın alabiliyor.

DOGE20’nin borsa lansmanları da DOGE Günü’nde başlayabilir. Token, büyük borsalarda listelenmeyi başarırsa 2024’e damgasını vuran meme coinlerden biri olabileceği düşünülüyor.

Staking Mekanizması İle İlgi Çekiyor

Proje, merkezi bir özellik olarak bir staking mekanizmasına sahip ve yatırımcılarının, bu yazının yazıldığı sırada yüzde 65 oranında APY kazanmalarına olanak tanıyor. Daha fazla kullanıcı staking’e katıldıkça bu APY oranı giderek azalacak. Böylece proje, erken staking yapanlara daha fazla ödül fırsatı sunuyor.

İlk yıldaki toplam token arzının yüzde 12,5’inin (ve iki yıl sonra yüzde 15’inin) staking’e ayrılması nedeniyle, yatırımcılar pasif gelirle potansiyel gelirlerini büyütme konusunda heyecan verici bir fırsata sahipler.

Dogecoin20 teknik incelemesine göre platformun toplam arzı 140 milyar token ile sınırlandırıldı. Bu tokenlerin yüzde 25’i ön satış sırasında erken yatırımcılara açık olacak. Dogecoin20’nin yayınlanan programı, adil bir ön satış, erken stake tahsisleri ve Uniswap aracılığıyla DEX’te listelenme gibi çeşitli stratejik etkinlikleri içeriyor.

DOGE20, Topluluk Desteğine Önem Veriyor

Dogecoin20, ön satışının başlamasından yalnızca beş gün sonra neredeyse 2 milyon dolar gelir elde etti. Bu durum arkasında güçlü bir topluluk desteği olduğunu gösteriyor. Proje, ön satışından toplamda 10 milyon dolardan fazla gelir elde etmeyi başardı. Bu noktaya hızla bir şekilde ulaştı.

Topluluğun büyük desteği doğal olarak bu miktara ulaşmada çok yardımcı oldu. Ekip, özellikle Dogecoin yatırımcılarının ilgisini çekebilmeyi umuyor. Meme coinler söz konusu olduğunda, son aylarda görülen yükseliş eğilimi ve kripto piyasası süreçlerinin yeniden canlanması Dogecoin20’nin büyümeye başlamasına yardımcı olabilir. Platform, önümüzdeki aylarda önde gelen kripto borsalarında listelenmeyi güvence altına almayı planlıyor. Yatırımcıların meme coinlere ilgisinin artması, DOGE20’ye olan talebi artırabilir.

DOGE20 Token resmi sitesinden incelemek için tıklayın

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Dogecoin20
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?