Ocak 29, 2024

Yeni Bir Shiba Inu Mu Geliyor: Yatırımcılar Bu Meme Coinle Devasa Kazançlar Elde Etti!


Bir Solana tabanlı meme coin olan WEN coin (WEN) bugün olağanüstü bir fiyat artışı yaşadı. Bu, gelişme Jüpiter Borsası’nın ek WEN airdrop ödüllerini duyurmasının ardından geldi. Bunun ardından WEN fiyatı %35 artarak Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi büyük meme coin’lerle sıkı bir rekabete girdi.

WEN’in Etkileyici Rallisi

Dogecoin gibi meme coin devleri 11 milyar dolarlık piyasa değeriyle hakimiyet kurarken, Bonk ve Shiba Inu gibi diğerleri dalgalanmalar yaşıyor. Beklenmedik bir şekilde WEN, ihtimallere meydan okuyarak tek bir günde %46,44 gibi etkileyici bir artış gösterdi. Bir önceki hafta %100’lük bir düşüş yaşamasına rağmen dikkat çeken bu artış, kripto topluluğunda dalgalar yarattı.

WEN’in Airdrop Stratejisi

WEN’in yükselişinin ardında Solana’nın ekosisteminde bir milyondan fazla cüzdanı hedefleyen stratejik bir airdrop yatıyor. Solana’nın merkezi olmayan borsası (DEX) Jupiter, 24 saatlik işlem hacminde Ethereum tabanlı Uniswap V3’ten daha iyi performans gösterdiğinden, airdrop stratejisi oynaklığı beraberinde getiriyor.

Aynı zamanda WEN’in performansı, Solana ekosistemini genişletmeye yönelik stratejik bir hamleyi yansıtıyor ve son piyasa faaliyetlerinden ve belirli coin gelişmelerinden etkilenen yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Milyon Dolarlık Hareketler

Blockchain araştırmacısı LookOnChain, bir trader’ın dikkat çekici bir dizi hamlesine ışık tutuyor. Bu kişi, lansman sırasında 125.500 dolar karşılığında 20 milyar WEN tokenı satın almış, 12,5 milyarını 807.000 dolar karşılığında hızlıca elden çıkararak yalnızca 14 saat içinde 682.000 dolar gibi önemli bir kâr elde etmiştir. Buna rağmen, trader 7,6 milyar WEN’i 941.000 dolarlık gerçekleşmemiş bir kârla elinde tutuyor. Bu finansal başarı, WEN’in 24 saat içinde %500’lük etkileyici fiyat artışıyla uyumludur ve 0,00009401 dolara gerilemeden önce 0,00013781 dolar ile zirveye ulaşmıştır.

Solana‘nın önemli 2023 rallileriyle desteklenen meme coin trendi dikkat çekmeye devam ediyor. Solana’nın ekosistemindeki BONK gibi coinlerde kayda değer artışlar görüldü. LookOnChain ayrıca, bir trader’ın BONK’tan yaklaşık 6,9 milyon dolar kazandığını ve Solana’nın meme coin alanındaki karlılığı gösterdiğini bildirdi. Dolayısıyla, Solana’nın meme coinlerine yönelik artan ilgi, son aylardaki kayda değer performansının ardından geliyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?