Eylül 5, 2023

Yatırımcılarına Müjde: Avustralya Merkezli Borsa Bu Meme Coin’i Listeliyor!


Dünya genelinde popülerlik kazanan dijital para borsası GroveX, Shiba Inu ekosisteminin önemli bir parçası olan Bone ShibaSwap token’ını yakın bir zamanda ticaret platformunda listelemeyi planlıyor. Bu heyecan verici gelişme, meme coin topluluğunda büyük bir ilgi uyandırdı.

GroveX tarafından yapılan resmi duyuruya göre, Bone ShibaSwap (BONE) token’ı, borsanın kullanıcılarına BONE/USDT ve BONE/BUSD ticaret çiftleri üzerinden erişilebilecek. Bu, Shiba Inu topluluğu için önemli bir adım olarak kabul ediliyor, çünkü BONE token’ının daha geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından kolayca alınıp satılabilmesi demek.

Duyuruya göre, GroveX kullanıcıları artık BONE için para yatırma özelliğine erişebilirken borsa, para çekme özelliğini 8 Eylül’de saat 19:00’da (AEST) etkinleştirecek.

Shiba Inu ekosistemi, son zamanlarda büyük bir ilgi ve büyüme gösterdi. GroveX’in BONE token’ını listeleyerek Shiba Inu topluluğuna daha fazla likidite ve ticaret fırsatı sunması, Shiba Inu projeleri ve yatırımcıları için önemli bir adım olarak görülüyor.

Ayrıca bu gelişme, Shiba Inu ekibinin Wrapped BONE (WBONE) adlı yeni bir dijital para birimini piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra geldi. WBONE, BONE’nin yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıktı. WBONE’un temel amacı, yerel olmayan kripto para birimlerini farklı ağlarda ve merkezi olmayan uygulamalarda (dApps) bağlama ve kullanma sürecini basitleştirmektir.

Shibarium’da Son Durum

Etherscan.io verileri, Shiba Inu topluluğunun anda Shibarium’a 24.508.858 dolar (24.50 milyon dolar) 24.338.488 (24.33 milyon) BONE stake ettiğini ortaya koyuyor. Bu, toplam BONE arzının %10.5818’ini oluşturur.

Bu arada meme coin ağının katman-2 protokolü olan Shibarium da 1 milyonun üzerinde işlem gerçekleştirerek dikkat çekici bir kilometre taşına ulaştı. Bu başarı, ağın sağlamlığını ve yaygın şekilde benimsendiğini gösteriyor. Kayıtlı cüzdan adreslerinin sayısı da hızla artıyor, bu değer de yakın zamanda 1.117.471’e (1.11 milyona) ulaştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?