Yatırımcıların Portföylerinde Yer Alan Popüler Üç Altcoin!

Kripto para piyasasında devam eden ‘ayı piyasası koşulları’, zorluk yaşatmaya devam ediyor. Yatırımcılar bu belirsiz koşullar nedeniyle yatırım konusunda temkinli davranmaya devam ediyor. Yatırımcıların portföyleri ‘kırmızıya’ bürünürken, sonraki adımların çok daha dikkatli atılması gerektiği fikri ön planda. Bu nedenle birçok yatırımcı istikrarlı ve kar getirme potansiyeli olan altcoin varlıkları toparlamaya çalışıyorlar.

Lider Altcoin Ethereum (ETH)

Ethereum genellikle yüksek gas ücretleri nedeniyle eleştiriliyor. Ancak, yakın zamanda Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçmesi ve ağı daha ölçeklenebilir, daha güvenli ve daha sürdürülebilir hale getirecek planlı ekosistem yükseltmeleri ile altcoin gücünü koruyacaktır.

NFT, dApp gibi kripto sektörünün önemli sektörleri Ethereum olmadan işleyişini sürdüremez. Yüksek kullanılabilirlik ve sektördeki önemi, ağın kritik rolünü açıklamaya yeterli olacaktır.

Binance Coin (BNB)

BNB’nin bu listede olması birçok okuyucumuzda soru işareti yaratacaktır. Evet, Binance ve yardımcı token’ı BNB, birçok farklı açıdan eleştirildi ve eleştirilmeye de devam edilecektir. Nitekim, yardımcı token bu tür eleştirilerden bir şekilde sıyrılmayı başardı ve değerinde artış kaydetti. Yine de temkinli olmak isteyen yatırımcılar Binance cephesinde yaşanan olayları Koinfinans.com aracılığıyla takip edebilir.

Yatırımcıların elinde bulunan altcoinler

Ripple (XRP)

Ripple (iki üst düzey yöneticisiyle birlikte) SEC ile bir davanın tamamlanmasını bekliyor. SEC, XRP’yi bir menkul kıymet olarak kaydettirmeleri gerektiğini iddia ederken, şirket XRP’nin bir coin olduğunu savunuyor.

Yasal savaş ne olursa olsun, ekosistem eski, pahalı ve hantal uluslararası ödeme sisteminin yerini almaya çalıştığı için XRP öne plana çıkıyor. Geleneksel finans kurumlarına, hızlı ve uygun maliyetli ödeme işlemlerini mümkün kılmak için altyapılarını modernize etmelerinde yardımcı olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.