Şubat 27, 2024

Yatırımcıların İlgisi Bir Anda Bu Altcoin’e Kayarken Fiyat %150 Fırladı!

COTI fiyatı son birkaç günde %150’denf azla artarak 0,25 dolara ulaştı. Piyasa değeri de %12’ye yakın artışla 379.920.261 dolar olarak kaydedildi. İşlem hacminin de aynı dönemde artması, yatırımcıların varlığa olan ilgisini açık bir şekilde gösteriyor. Peki bu artışın nedeni ne?

Geliştiriciler kısa bir süre önce X’te yayınladığı bir duyuruyla Garbled devreleriyle ilgili bir ürün geliştirme güncellemesini tanıttı. Yazıda, ağın gizliliğini ve güvenliğini artırmak için garbled devre teknolojisinden yararlanacak olan yeni COTI V2 çekirdek protokolünü tanıttı.

Bozuk devre, herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmeden iki kişi arasındaki ağı güvence altına alma konusunda bir adım daha ileride. Vakıf, bu devrenin daha önce var olan ZK gibi gizliliği koruyan çözümlerden çok daha gelişmiş olduğunu iddia etti. Diğerlerinden 1000 kat daha hızlı, 100 kat daha düşük gecikme süresi ve 250 kat daha kısa.

Bu yeni gelişme COTI fiyatının artmasına yardımcı oldu ve analistler, durum devam ederse bu yıl 0.583 dolara yükselebileceğini iddia ettiler. Ayrıca 2025’te 0,789 dolara yükselme olasılığından ve teknolojinin gelişmesiyle daha da artabileceğine de dikkat çektiler.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?