Şubat 10, 2023

Analist Uyardı: Yatırımcıların Gözden Kaçırdığı Bu Altcoin %86 Fılayabilir

Popüler bir kripto analisti, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin için yükseliş tahminin de bulundu. Analist yatırımcıların gözden kaçırdığı bu altcoin’in büyük bir yükselişe geçmek üzere olduğunu düşünüyor.

Kripto para piyasalarında Smart Contracter takma adıyla tanınan analist 220.200 Twitter takipçisine, Mask Network’ün (MASK), düzeltmenin ardından bir dalgalanma için hazırlandığını söyledi.

Analistin altcoin tahmini Elliott Wave teorisine dayanıyor. Elliot Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür eden ve kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin eden teknik bir analiz aracıdır. Teoriye göre, bir varlık, büyük bir trendi tersine çevrilmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer. Analistin grafiğine bakıldığında, MASK’ın A-B-C dalgasını tamamladığı ve trendin tersine döndüğü görülüyor.

Grafiğe göre analist MASK’ın bu ayın sonunda 6.50 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Mask Network, basın zamanında 3.48 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist ayrıca, Bitcoin’in (BTC) üç dalgalı fiyat modelini oluşturmak üzere olduğunu ve bir sıçramadan önce 21.864 dolar ve 21.560 dolarlık daha düşük fiyat seviyelerine gerileyebileceğini tahmin ediyor.

“BTC’de bir ABC düşüşü yapıyorsak, o zaman bu hareket ile ilk hareket arasındaki eşitlik dalgası bizi 21.864 dolara götürmeli ve bu 4 saatlik grafikte 200 günlük hareketli ortalama 21.560 dolardan çok uzak değil. Long pozisyonlar için aradığım seviyeler bunlar.”

Bitcoin fiyat dolar analizi

Son olarak Smart Contracter, lider altcoin Ethereum’un (ETH) yukarı doğru kırılabilecek yatay bir üçgen modeli oluşturduğunu söylüyor. Fakat tek endişesinin BTC yapısının tamamen farklı görünmesi olduğunu da ekliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?