Yatırımcıların Gözde Meme Coin’inden Yükseliş Trendi Gelecek Mi: İşte Beklenen Seviyeler!


Bir zamanlar yatırımcıların ilgi odağında olan Pepe Coin, 0,00000175 dolarlık zirve fiyatının ardından neredeyse iki aydır düşüş eğilimi yaşıyor.

Bu düzeltme aşaması, elde edilen kazanımların %50’sinden fazlasını sildi. Bu da PEPE fiyatında %46’lık bir düşüşe yol açarak şu anki 0,00000094 dolar seviyesine gerilemesine neden oldu.

Bununla birlikte, günlük zaman dilimi grafiğinin analizi, bu geri çekilmenin bir yükseliş tersine dönüş modeli oluşturduğunu ve potansiyel olarak bu meme coin‘e olan alıcı ilgisinin yeniden canlanmasına işaret ettiğini göstermektedir.

Kilit Düzeltme Seviyesi Yeni Ralli için PEPE Fiyatını Belirledi mi?

  • PEPE fiyatı, piyasa katılımcıları üzerindeki güçlü etkisini yansıtan kanal paterni sınırlarından en az üç kez toparlandı.
  • Düşen fiyat 0,00000084 dolar desteğinde talep baskısında bir artış bulabilir.
  • Pepe coin’deki 24 saatlik işlem hacmi 49,47 Milyon dolar olup %39’luk bir kazanca işaret etmektedir.

Pepe Coin fiyat grafiği

Son raporlara göre, Pepe coin fiyatı 0,00000094 dolara yükseldi ve gün içi kazancını %1’e çıkardı. Ancak, meme coin, önemli bir satış baskısıyla karşı karşıya kalırsa, düşüş trendi, azalan bir kanal modeli etkisiyle genişleyebilir. PEPE yatırımcıları için kritik bir destek seviyesi, %78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelen 0,00000084 dolar olarak belirlenmiştir.

Bu sert düşüş, yükseliş momentumunun zayıfladığını göstermektedir. Ancak, güçlü destek seviyesi, alıcıların karşı saldırı başlatma fırsatını tetikleyebilir. Bu destek bölgesinden gelen bir geri dönüş, alçalan kanaldan bir çıkışı tetikleyerek potansiyel bir trend dönüşünü işaret edebilir.

PEPE Fiyatı Düzeltme Trendinin Sonunda mı?

pepe coin fiyat grafiği analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haftalık zaman dilimi grafiğine göre, Pepe coin fiyatının ters baş ve omuz adı verilen bir yükseliş dönüş modeli oluşturduğu gözlemleniyor. Eğer grafik deseni doğruysa, bu meme coin, fiyatı 0.00000165 dolar civarında olan boyun çizgisi direncine ulaşmadan önce son bir geri çekilmeye tanık olabilir ve bu durum potansiyel olarak %80’e varan bir kazancı beraberinde getirebilir.

  • Bollinger bandı: Bollinger bandının alt sınırındaki bir düşüş, satış momentumunun hala agresif olduğunu yansıtır.
  • Göreceli Güç Endeksi: 33’teki günlük RSI eğimi, daha fazla düzeltmenin PEPE fiyatını aşırı satım bölgesine itebileceğini gösteriyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?