Eylül 6, 2023

Yatırımcıların Favori Altcoin’i Alım Fırsatı Mı Sunuyor: Bu Potansiyel Bir Kırılmanın Habercisi Mi?


Haftalık grafikte yatay seyrini sürdüren Chainlink fiyat hareketi, birçok alım satım ve stake fırsatı sunuyor. Alıcılar düşüşü yakalamaya hazırken ve daha yüksek seviyelerde aktifken, Chainlink fiyat hareketi bir aralık içinde.

4 saatlik LINK fiyat grafiği, son iki aydır düşüş göstererek %30’luk bir düşüşle 5,85 dolara ve düşen bir kanal modeline yol açtı. Bununla birlikte, LINK fiyatı, 5,85 dolarlık önemli destek seviyesinden tersine dönerken düşen kanal kopuşunu veriyor.

Chainlink

Kanalın kırılmasına yol açan %6’lık sıçramayı hesaba katan LINK fiyatı, 6,25 dolarlık genel dirence meydan okuyor. Bu ani artış, Swift’in blok zincirinin birlikte çalışabilirliğini ilerletmek için Chainlink’in CCIP’si ile yaptığı başarılı deneyle uyumu kaçırıyor.

Bununla birlikte, haberler Chainlink ekibi için büyük bir başarı olmaya devam ediyor. Öte yandan Chainlink’in küresel olarak benimsenme şansını artırıyor.

Şu anda, LINK fiyatı son 24 saatte %1’lik bir kayıpla 6,14 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu da yeniden teste yol açıyor. Bu nedenle, alıcılar mevcut piyasa fiyatından bir yeniden test giriş fırsatı bulabilirler.

RSI göstergesi aşırı alım sınırına yaklaşıyor. Bu arada, MACD göstergesi pozitif bir geçiş sergiliyor.

Kanalın kırılmasıyla birlikte, LINK‘in 6,85 dolar işaretini aşma şansı önemli ölçüde arttı. Ancak, test sonrası başarılı bir geri dönüş şart. Bir trendin tersine çevrilmesi, altcoin fiyatını 7 dolar işaretine yükseltebilir.

Diğer taraftan, 6,85 dolarlık bir ret, yükseliş çerçevesini geçersiz kılabilir ve düşüşün devamını uzatabilir. Potansiyel olarak, düşüş trendi 5.85 dolarlık kırılma üzerine 5.66 dolara ulaşabilir.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?