Şubat 10, 2024

Yatırımcıları Coşturan Altcoin: Analiste Göre Muhteşem Yükseliş Devam Edecek!

Kripto para piyasası, son yıllarda hızla büyüyen ve gelişen bir alan haline geldi. Bu piyasada yatırım yapmak isteyenler için çeşitli seçenekler ve fırsatlar bulunmaktadır. Yatırımcılar için önemli olan, doğru projeleri ve varlıkları belirleyerek potansiyel kazanç sağlayabilecekleri noktaları tespit etmektir. Bu bağlamda, birçok yatırımcı ve analist, yeni başlatılan kripto varlıklarının potansiyelini değerlendirirken dikkatli bir şekilde hareket etmektedir.

Son zamanlarda, kripto piyasasında dikkat çeken bir proje olan Dymension, analistlerin ve yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Dymension projesi, bu hafta başında ana ağını başlatarak önemli bir kilometre taşına ulaştı. Bu hamle, projenin teknolojik ve işlevsel açıdan olgunlaştığını göstermektedir. Beklendiği gibi, bu hamle sonrasında altcoin fiyatı %96 gibi dikkate değer bir artışla 7,75 dolara yükseldi.

Bu Altcoin Lansmanının Ardından Adeta Açuşa Geçti: %96'lık Ralli İle İlgileri Üzerine Çekti!

Bununla birlikte, Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan bir analist, modüler blockchain Dymension’un (DYM) yerel token’ının önemli bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu vurguladı.

Dymension’un potansiyeli, proje temelinde yatan teknolojik yapıya dayanmaktadır. Modüler blockchain yapıları, belirli işlevleri yerine getiren ayrı katmanlardan oluşurlar ve bu yapıları daha ölçeklenebilir ve esnek kılarlar. Bu nedenle, Dymension’un modüler yapısı, gelecekteki büyüme potansiyeli için olumlu bir işaret olarak görülebilir.

Altcoin Sherpa’nın analizine göre, DYM’nin fiyat grafiği üzerindeki çalışmaları, belirli seviyelerin önemini vurgulamaktadır. Özellikle, önceki direnç seviyesi olan 6,32 doların potansiyel bir destek noktası olabileceği belirtilmektedir. Bu durum, yatırımcılar için belirli bir giriş noktası sağlayabilir ve fiyatın yükseliş trendine geçişinde önemli bir rol oynayabilir.

Altcoin tahmini

Sonuç olarak Altcoin Sherpa Dymension’un (DYM) “çok daha yükseğe çıkmasını” bekliyor.

Sırada Bitcoin (BTC) var. Altcoin Sherpa’ya göre, Bitcoin daha düşük zaman dilimlerindeki fiyat hareketine bağlı olarak yükseliş eğiliminde olsa bile temkinli hareket edilmeli. Geniş çapta takip edilen analistin dört saatlik grafiğinden, Bitcoin’in bu yılın başında üzerine çıkamadığı bir direnç bölgesinde işlem gördüğü anlaşılıyor.

Altcoin Sherpa, daha yüksek zaman dilimlerine dayanarak Bitcoin’e olan duyarlılığı hakkında şunları söylüyor:

“Yine de bu konuda yanılgıya düşmeyin, bu hala yükselişte olan yüksek bir zaman dilimi (grafiği). Bu, Aralık başından bu yana 44.000 doların üzerindeki ilk ‘gerçek’ haftalık kapanış olabilir.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?