Yatırımcılardan Ethereum (ETH) Yıl Sonu Performans Değerlendirmesi!

0

Bitcoin ve bir dizi dijital varlık, son birkaç gün içinde büyük kayıplar yaşarken, en büyük iki kripto varlık olan Bitcoin ve Ethereum pazar üstünlüğü için mücadele ediyor. Bu hafta, Bitcoin’in kripto ekonomisi üzerindeki yükselen hakimiyeti, üç yılın en düşük seviyesi %41.9’a düşerken, Ethereum’un piyasa değeri kripto ekonomisinin %18.6’sını ele geçirdi. Yakın zamanda yayınlanan bir Benzinga anketine göre, Ethereum’un Bitcoin’in 2021 yıl sonu getirisini “ezeceğine” inanılıyor.

Michigan merkezli bir fintech medya ve veri şirketi olan Benzinga, “Ethereum’un 2021’de Bitcoin’in Yatırım Getirisini Azaltacağı Tahmin Edildi” adlı bir rapor yayınladı. Anket, 100 kripto para birimi trader’ı ve yatırımcısının sunduğu verilerle oluşturuldu ve çoğu, Ethereum’un yakında en iyi kripto varlığı olacağına inanıyor. Benzinga anketinde, ankete katılanların %80.8’i, ETH’nin “2021 sonuna kadar” BTC’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyor. Benzinga ayrıca, Ethereum’un şimdiye kadar 2021’de yatırım getirisi (ROI) liderliğine hâkim olduğunu belirtti.

Her ne kadar ETH beklentileri daha yüksek olsa da, Benzinga katılımcıları, şirketin son anketine göre hala Bitcoin fiyatında yükseliş bekliyor. Benzinga içerik yaratıcısı Logan Ross, “Ankete katılanların yalnızca %12.8’i Bitcoin’in yılı 55 bin dolar’ın altında kapatacağına inanıyor” dedi.

Anketin fiyat hedefleri söz konusu olduğunda Ethereum tahminleri daha olumluydu. Raporda, “Kripto yatırımcılarının yalnızca %20.5’i Ethereum’un yılı 4 bin dolar’ın altında kapatacağına inanırken, %11.8’i Ethereum’un yılı 10 bin doların üzerinde kapatacağını söyledi.” ifadeleri kullanıldı. Fakat çoğunluk, ETH’nin yılı 6.000-10.000 dolar arasında bitireceğine inanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın