Ağustos 31, 2023

Yatırımcılar Dikkat: Ünlü DeFi Altcoin’inde Büyük Değişiklik, Fiyat %14 Fırladı!


Merkezi olmayan borç verme protokolü Maker (MKR), son 24 saatteki %14’lük güçlü artışının ardından bugün piyasada çok etkileyici bir yükseliş sergiliyor. Mevcut performansına göre, token 1.178,02 dolardan işlem görüyor. Günümüzün ikincil pazarlarındaki en iyi altcoinlerden biri olarak konumlanıyor.

MKR‘ın bir yatırım varlığı olarak hakimiyeti, kullanıcıların SparkLend olarak adlandırılan en yenilikçi protokollerinden birine erişebilecekleri Güney Kore pazarına muzaffer bir giriş yaptığı için borç verme dünyasında da sergileniyor. SparkLend, Kore’nin ötesinde daha fazla kullanıcı tarafından erişilebilir olsa da, bölgedeki DeFi meraklılarını tüm borçlular için% 5 sabit oran sunan türünün tek örneği bir ürüne maruz bırakacak.

MKR, geniş tabanlı inovasyonu ve ürünleri sayesinde alaka düzeyini artıran eski DeFi protokollerinden biridir. Protokolün yerel tokenı MKR, bir dizi ekonomik belirsizlikle maskelenen zorlu bir piyasada çoğu altcoin‘in hakimiyetini kaybettiği bir dönemde büyüme trendini sürdürmek amacıyla sürekli olarak en üst sıralarda yer aldı. Geniş çaplı dayanıklılığının bir göstergesi olarak Maker, son yedi günlük dönemde %11’in üzerinde bir artış göstererek emsalleri arasında liderliğini koruyor.

Maker ve Pivot Noktası

Maker, büyümesi görünür yenilikler lehine kolayca değişebilecek bir dönüm noktasında olan orta ölçekli bir protokoldür. MKR’nin önceki büyümesi, protokolün yönetim kurulundaki işlerini yönetmek için benimsediği yönetişim stratejisini çevreleyen iyimserlik de dahil olmak üzere farklı nedenlerle sağlandı.

Maker protokolü, merkezi olmayan otonom organizasyonun (DAO) temel ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır ve şu ana kadar önerileri topluluk tarafından desteklenerek MKR’nin fiyat artışını benzersiz şekillerde besleyen büyüme hakkında iyi bir fikir vermiştir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?