Yatırımcılar Dikkat! Shiba Inu Ekibi Duyurdu

Resmi Shiba Inu (SHIB) yakım portalı Shibburn tarafından sağlanan istatistiklere göre, Shiba Inu (SHIB) yakım işlemi hız kesmeden devam ediyor. Shibburn’un paylaştığı verilere göre en iyi meme coin geçtiğimiz haftalarda yakım etkinliğini neredeyse on kat artırdı.

Bununla birlikte geçtiğimiz gün Shibburn.com, milyarlarca insanın Shiba Inu token yakımına katkıda bulunabileceği Shibburn Radio uygulamasını duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shibburn, ilk çıkışından bu yana 70 milyondan fazla web sitesi ziyareti aldı. Portal ayrıca, kendi başına bir radyo istasyonu olan Shibburn Radio’yu da piyasaya sürdü. Shibburn Radio halihazırda bir New York stüdyosundan canlı yayın yapıyor ve çevrimiçi olarak erişilebilir durumda. Kaynaklara göre, Shibburn Radio, aylık abonelik ücretleri alarak veya canlı yayın akışında reklam yayınlayarak gelir elde edecek. Daha sonra elde edilen bu gelirler, Shiba Inu’yu (SHIB) yakım işlemi için SHIB Burn kampanyası tarafından kullanılacak.

Shiba

Bu yeni proje sayesinde, milyarlarca Android ve iPhone kullanıcısı meme coin yakım işlemine katkıda bulunabilir. Ek olarak, resmi SHIB Burn izleme web sitesinin kurucularına göre, Shibburn Radio’nun yukarıda belirtilen platformlarda tanıtılması, Shiba Inu’nun daha fazla tanıtım yapmasını sağlayacaktır. Bu sayede de Shiba Inu ekosistemi yeni yatırımcılar çekebilir.

Özetle popüler meme coin projesi SHIB, yeni başlatılan bu uygulama ile token arzını azaltırken, benimsenme oranını artırabilir.

SHIB yakım işlemi meme coin’in destekçileri tarafından heyecanla takip edilen bir etkinlik. Söz konusu işlem memecoin’in dolaşımda olan arzını azaltarak, kripto parayı teorik olarak daha nadir ve değerli hale getiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?