Eylül 8, 2023

Yatırımcılar Dikkat: Kemerlerinizi Bağlayın, Bu Altcoin Önümüzdeki Aylarda %500 Roketleyebilir!


Son zamanlarda, blok zinciri ödeme projesi Stellar (XLM), öncelikle kurumsal yatırımcıların benimsemesindeki artışa atfedilen önemli bir büyümeye tanık oldu. Bu yükseliş, en yakın rakibi Ripple Labs’ın programatik XRP satışlarından kaynaklanan düzenleyici engellerle boğuşmasıyla gerçekleşti.

Koinfinans.com XLM yalnızca bu zorlukların üstesinden gelmekle kalmadı. Aynı zamanda BlackRock, Circle USDC ve insani yardım kuruluşları gibi önde gelen kuruluşlarla stratejik ortaklıklar kurarak başarılı oldu.

Başarısına rağmen, XLM’in fiyatı, düzenleyici etkilerle ilgili piyasa spekülasyonları nedeniyle XRP’nin dalgalanmalarını yakından yansıtıyor. Tradingview ve Coingecko’nun en son kripto para piyasası verilerine göre XLM, Cuma günü ABD doları karşısında yaklaşık 0,1245 dolardan işlem gördü ve son beş günde yaklaşık yüzde 2,54’lük bir düşüşe işaret etti.

Stellar Fiyat Analizi

Kripto topluluğunda tanınmış bir isim olan dijital varlık analisti Egrag Crypto, X platformuyla ilgili görüşlerini paylaştı. Egrag Crypto, Stellar Lumens’in (XLM) önemli bir kırılmanın eşiğinde olabileceğini ve potansiyel olarak 1 dolar değerini aşabileceğini öne sürüyor.

Bu yükseliş görünümü, haftalık zaman diliminde 21 Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile 200 Hareketli Ortalama (MA) arasında bir kesişmeye bağlıdır. Bu yükseliş geçişi önümüzdeki aylarda gerçekleşirse, Egrag Crypto yüzde 500’ün üzerinde şaşırtıcı bir fiyat artışıyla yaklaşık 1,10 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Analist, özellikle XLM için mevcut ayı piyasası ile 2018-2021 yılları arasında yaşanan piyasa arasında paralellik kuruyor. Şu anda XLM fiyatı, haftalık zaman diliminde 50 Hareketli Ortalama (MA) ile çakışan yaklaşık 11 sentlik destek seviyesinin yeniden testinden geçiyor. Ancak, kripto piyasasında hakim olan düşüş eğilimi nedeniyle bu destek seviyesinin istikrarı tehdit altında.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?