Mart 2, 2022

Yatırımcılar Dikkat! İşte Crypto Love’a Göre Mart 2022’de Satın Alınabilecek En İyi 10 Altcoin

Kripto piyasaları son birkaç gündür toparlanmaya devam ediyor olsa da trader’lar hangi altcoinlere yatırım yapıp, hangilerine yapmamaları gerektiğine bir türlü karar verememiş olabilir. Kripto dünyasında adını bir süredir duyuran ve bilindik altcoinler sık sık yükselişler kaydetse de kripto paralardan yüklü bir gelir elde etmeyi hedefleyen yatırımcılar için yeterince yeterli değil.

Crypto Love’a göre, yapay zeka makine öğrenimini ve daha iyi performans gösterecek bir portföy seçmeye yardımcı olan 80’den fazla göstergeyi kullanarak Mart 2022 için en iyi 10 altcoin aşağıdaki listedeki gibi oldu.

Avinoc (AVINOC)

Listede yer alan ilk altcoin Avinoc (AVINOC). Avinoc, havacılık ve seyahat endüstrisindeki tüm katılımcıları birbirine bağlayan bir platform olan Aviation Network Operation Chain olarak da biliniyor. Havacılık endüstrisi için bir Blockchain biçiminde tutarlı, entegre ve izinsiz işlevsel bir temel veri katmanıdır.

Blok zincirin vermek istediği ve verdiği hizmetler yolcular, havayolları, ticari havacılık (BizAv) operatörleri gibi tüm katılımcılar ve örn. uçuş rezervasyonu yapmak ve organizasyonları içindeki veya arasındaki tüm süreçleri verimli bir şekilde yönetmek.

“Bu, havacılık tarihinin yeni dönemi için bir düşünce kuruluşudur. Avinoc blockchain çözümleri, bu ay için en iyi 10 kripto para sıralamasına girmeyi başardı.”

Fei Protocol (FEI)

Listede yer alan ikinci altcoin ise Fei Protocol (FEI). Fei Protocol, bir DeFi yerel algoritmik stabilcoinidir. Fei’nin amacı, aşırı teminatlandırılmış merkezi olmayan stabilcoin ile merkezi saklamaya tabi stabilcoinler arasında dengeli bir noktada teknolojik bir çözüm sunmaktır.

“Biraz oynaklık olacak, bu yüzden orada biraz stabilcoin bulundurmak muhtemelen yardımcı olacaktır.”

Retreeb (TREEB)

Mart 2022’de satın alınacak üçüncü altcoin ise Retreeb (TREEB). Retreeb, kullanıcılarının günümüzün evrensel etik, paylaşım ve dayanışma değerlerine göre hareket etmelerini sağlayan yeni bir merkezi olmayan ödeme yöntemidir.

Proje; etik, paylaşım ve dayanışma gibi evrensel değerlere uygun hareket etmenizi sağlayan basit pratik ekonomik ödemenin yeni bir merkezi olmayan yolu olan etik bir ödeme çözümüdür.

“Yani Retreeb ile yeni bir ödeme çözümü ve daha küçük projelerle daha büyük kazançlar elde edebilirsiniz.”

Sapphire (SAPP)

Dördüncü sırada yer alan altcoin ise Sapphire (SAPP) olarak adlandırıldı. Sapphire coin (SAPP coins) reel ekonomide istikrarlı bir ödeme aracı olarak kullanılacak ve sadece projeye katma değer sağlayan güvenilir ortaklara verecek bir proje.

SAPP geliştiricileri, erken teknoloji benimseyenlerin ve verimsiz ICO’ların ve IEO’ların hayal kırıklıklarının farkındadır. Ortaya çıkan herhangi bir soruna her zaman açık ve kesin bir hedefle yaklaşırlar.

“Bu, dijital bir reel ekonomide savaşlar ve ödemeler için pragmatik bir paradır. SAPP ile alışverişe bile gidebilirsiniz.”

NEST Protocol (NEST)

Listenin beşinci sırasında yer alan altcoin ise NEST Protocol (NEST) oldu. Nest Protocol, Ethereum üzerine kurulu ve NEST tokeni tarafından desteklenen merkezi olmayan bir oracle olarak hizmet veriyor. Web siteleri, merkezi olmayan oracle’ları güvence altına alıyor. NEST Protokolü, bir sonraki çığır açan DeFi kreasyonlarınızı oluşturmak için en güvenli oracle’lardan birisi olarak da tanımlanıyor.

IQeon (IQN)

Listedeki bir sonraki altcoin ise IQeon (IQN) olarak adlandırılmış. Dijital varlık IQN, oyun içi para birimi olarak Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. IQeon.com, IQN dijital varlık işlemlerini destekleyen ilk PvP platformuydu. Kullanıcılar oyunlara katılabilir ve IQN kullanarak oyun içi başarılarından para kazanabilir.

Bu, oyun endüstrisindeki dijital ekonominin geleceğini temsil ediyor. Amacı, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların herhangi bir türdeki ve herhangi bir yöndeki oyunlarda rekabet eden aracılar olmadan oyun başarılarından para kazanma olanağı sağlamaktır.

PAX Gold (PAXG)

Listede bir sonraki altcoinin adı ise Pax Gold (PAXG). Pax Gold (PAXG), Eylül 2019’da Paxos Standard’ın (PAX) yaratıcıları tarafından piyasaya sürülen altın destekli bir kripto para birimidir. Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 tokeni olan Pax Gold, çok çeşitli borsalarda alınıp satılabilir ve trader’ların altına yatırım yapmaya başlaması için erişilebilir bir yol haline geldi.

“Sistem basit, blokzincirde altın satın alabilirsiniz!”

LEO Token (LEO)

LEO Token (LEO), Bitfinex borsasında ve ana şirketi iFinex tarafından yönetilen diğer ticaret platformlarında kullanılması amaçlanan yardımcı program token’ı olarak hizmet veriyor. Tokenın Bitfinex topluluğunu güçlendirmesi ve platformun operasyonlarını optimize etmesi hedeflenmektedir. Proje, Bitfinex topluluğu için tasarlanmış bir token olarak da tanımlabilir. Bitfinex, en iyi kripto borsaları arasında yer alıyor.

Howdoo (UDOO)

HowDoo, gelecek vadeden bir blockchain destekli sosyal medya platformu olarak tanıldı. Howdoo kurucusu David Brierley, platformla ilgili vizyonunu ve kullanıcılarının, içerik katkıda bulunanların ve reklamcıların Facebook gibi sosyal ağlarda açıkça görülen bir sömürü sistemi olmadan istediklerini yapmalarını nasıl sağlayacaklarına ilişkin yol haritasını açıkladı. Bu platformda gönderiler paylaşabileceğiniz gibi, NFT’leri keşfedebilir ve hatta kazanabilirsiniz.

MContent (MCONTENT)

Listenin son sırasında yer alan altcoin ise MContent olarak belirlenmiş. MContent, dünyanın dört bir yanındaki film yapımcılarını ve içerik üreticilerini tohum finansı olarak da biliyor, kuluçka ve küratörlük yapma temel amacı ile işbirlikçi bir içerik ekosistemi oluşturmayı amaçlayan dünyanın ilk dijital içerik pazarı olma özelliği de taşıyor.

Bu platform, yetenekli ancak kaynaklara sahip olmayan ve tüm bunları hak eden içerik yaratıcıları, film profesyonelleri ve medya sanatçıları için küresel yatırımcıların yanı sıra küresel bir izleyici kitlesine erişim sağlayan kaynaklara doğrudan finansman ve yatırımlar yaratmayı hedefliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.