Şubat 20, 2024

Yatırımcılar Dikkat: Chainlink ve Bu Altcoin Yakın Zamanda Patlayabilir, İşte Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler!


Kripto piyasaları şu anda önemsiz bir konsolidasyon aşamasına girdi. Çünkü birçok kripto varlığı yeni kazandıkları yüksek seviyelerin altına düşmüş durumda. Düşüş baskısının ortasında, Chainlink (LINK) ve Avalanche (AVAX) gibi bazı kripto varlıkları ise bir miktar toparlanma belirtileri gösteriyor. Ancak, ayılar şu anda piyasada büyük bir hakimiyet kurmuş durumda. Ancak, boğalar biraz güç gösterirse, fiyatların bir sonraki ana dirence doğru patlaması olası. Bu durum, piyasada bir dalgalanma olduğunu ve kripto varlıklarının fiyatlarının her an değişebileceğini gösteriyor. Bu nedenle, yatırımcılar piyasanın bu dalgalanmasını dikkatlice izlemeli ve uygun risk yönetimi stratejileri uygulamalıdır.

Chainlink (LINK) Fiyat Analizi

kripto

  • Chainlink fiyatı, boğalar arasında artan güce işaret eden yeni oluşan direnç-desteğe dönüş seviyelerinin üzerinde yoğun bir şekilde konsolide oluyor.
  • Bununla birlikte DMI, +Di ve -Di’nin düşüş eğilimi gösterebileceği ve bu da fiyatı yatay işlem yapmaya zorlayabileceği için token’ın birkaç hafta boyunca 19 ila 23 dolar arasında konsolidasyon altında kalmasını öneriyor.
  • Bu nedenle, seviyelerin yükselen bir konsolidasyonu sürdürmasi olası. Daha sonra da 25 doların üzerinde bir yükseliş kırılmasını yaşaması muhtemel.
  • Ayrıca, azalan hacimin bazı endişeleri arttırması mümkün. Bunun da kırılmayı geciktirebilir, ancak token’ın düşüş eğilimi göstermesi pek olası olmayabilir.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

  • Avalanche fiyatı uzun süredir keskin bir güç sergiliyor ve kazançlar civarındaki seviyeleri koruyor.
  • Son geri çekilme seviyeleri biraz aşağı çekmiş olsa da, boğalar fiyatı desteğin üzerinde tutmayı başardı. Bu da bir toparlanmanın hızla yaklaşmakta olabileceğini gösteriyor.
  • RSI ortalama seviyelerde bir toparlanmayı tetiklemeye çalışırken, MACD düşüş sinyalleri veriyor. Bu nedenle, AVAX fiyatı ya eşit yükseliş ya da düşüş baskısı yaşayabilir ya da her ikisinin de pasif kalması beklenir.
  • Her iki durumda da, fiyat ihmal edilebilir bir dalgalanma ile hareketsiz kalabilir ve satış baskısı azaldıkça bir dönüş başlatabilir.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?