Eylül 13, 2022

Yatırımcılar Dikkat! Bugün Onlarca Listelenme Gerçekleşecek

Kripto paralar için oldukça önemli bir haftanın önemli bir gününde birçok farklı altcoin ve kripto para borsasından önemli listelenme haberleri geldi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 13 Eylül 2022 tarihinde takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri.

 • Bitgert (BRISE), BitWell tarafından listelenecek.
 • VCGamers (VCG), BitMart tarafından listelenecek.
 • Sweat Economy (SWEAT) ise bir listelenme bombası patlattı ve FTX, OKX, MEXC Global, ByBit ve KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • AssetMantle (MNTL), LBank tarafından listelenecek.
 • Sao Paulo FC Fan Token (SPFC) Gate.io tarafından listelenecek.
 • Inter Milan Fan Token (INTER) da Gate.io tarafından listelenecek.
 • Race Kingdon (ATOZ) Digifinex tarafından listelenecek.
 • Cobak (CBK) de Digifinex tarafından listelenecek bir diğer altcoin.
 • Vita Inu (VINU) Biconomy tarafından listelenecek.
 • Omax (OMAX), XT.COM tarafından listelenecek.
 • Stronghold (SHX) de Gate.io tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • MMFinance (Cronos ağı) (MMF) ve MMFinance (Polygon ağı) (MMF) Huobi Global tarafından listelenecek.
 • S.C. Corinthians Fan Token (SCCP) de Gate.io tarafından listelenecek.
 • Telos (TLOS) bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Zilliqa (ZIL) ekibi BitYard ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?