Yatırımcılar Dikkat: Bu Yapay Zeka Altcoinleri Büyük Potansiyele Sahip!


Yapay zeka altcoin ‘leri, piyasaya nispeten yeni eklendikleri için genellikle piyasada göz ardı edilmektedir. Ayrıca, trendler esas olarak yapay zeka teknolojisinde keşifler veya güncellemeler gerçekleştiğinde yükselir ve bu yapay zeka kripto para birimleri için sınırlayıcı faktörler olabilir. Bununla birlikte, yapay zekaya yönelik artan talep ve daha iyi ve daha iyi yapay zeka altcoinlerinin piyasaya sürülmesiyle, bu kategori de aynı şekilde gelişebilir.

Near Protocol, Render, The Graph, Injective, vb. birçok kişi tarafından bilinmektedir. Ancak daha az popülerlik nedeniyle birkaç AI altcoin gözden kaçmaktadır. Ancak, birçoğu bu yıl büyük bir büyüme potansiyeli sergiliyor. Bu blog, gözden kaçan bu yapay zeka kriptolarına ve piyasadaki performanslarına odaklanmaktadır.

Turbo (TURBO)

Turbo, bugüne kadar %1462 kazanç elde eden ilk yapay zeka tarafından yaratılmış meme coin’dir. AI altcoin şu anda 0,005666 dolar değerinde ve son 30 günde %337 arttı. Altcoin, üç hafta önce fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00978 dolara yükseldiğinde olduğu gibi başka bir zirve deniyor. Şu anda CoinmarketCap’te 359.664.753 dolar piyasa değeri ile 211. sırada yer alıyor ancak trend devam ederse çok daha iyisini yapabilir.

Spectre AI (SPECTRE)

Spectre AI, bu yılki %3200’lük kazancına rağmen küçümsenen bir başka yapay zeka altcoini. Bu haber yazıldığı sırada Spectre AI, tüm ay boyunca devam eden düşüş trendinin ardından 1,49 dolardan işlem görüyor. Ancak, piyasanın toparlanmasıyla birlikte SPECTRE, iki ay önce olduğu gibi kazançlarına geri dönebilir. O dönemde, mevcut değerinin 1,5 katı olan 3,58 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmıştı.

Arcblock (ABT)

ABT de son 24 saat içinde değerinin %7’den fazla düştüğü, ancak buna rağmen bu yıl şimdiye kadar %1241 kazanç elde ettiği piyasanın düşen hırsının kurbanı oldu. Şu anda 2,61 dolardan işlem görüyor ve sadece bir ay önce belirlenen 4,70 dolarlık ATH’den %45 uzakta. Arada bazı toparlanmalar yaptığı ve piyasadaki değeri koruduğu için tamamen düşüş eğilimi göstermiyor. Aynı şey bundan sonra da gerçekleşebilir ve bu da onu kısa vadeli kazançlar için iyi bir seçenek haline getirir.

Yapay zeka altcoinleri büyük bir büyüme potansiyeline sahip ve birçoğu zaten yatırımcılarına yüksek getiriler sağladı. Doğru trend ve piyasa toparlanmasıyla, bu yapay zeka kripto paraları karlı bir deneyim için en iyi kriptolar haline gelebilir.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?