Eylül 25, 2023

Yatırımcılar Dikkat: 7 Altcoin için Token Açma Etkinliği Duyuruldu!


Token Unlock’tan alınan verilere göre aralarında Optimism, 1inch gibi varlıkların olduğu listede altcoin projelerinde token kilitleri açılacak. Açılan varlıkların toplam değeri ise 37 milyon dolar civarında görünüyor.

Acala (ACA),Bugün yapılması planlanan bir kilit açma etkinliği ile listedeki ilk varlık oldu. Piyasa değeri yaklaşık 220.000 dolara denk gelen toplam 4,66 milyon ACA token piyasaya sürülecek.

27 Eylül tarihinde ise 770.000 dolar değerinde 586.700 Galxe (GAL) token’ın kilidi açılacak. Yield Guild Games de aynı tarihte 22,68 milyon dolar değerinde 12,42 milyon token’ın kilidini açacak.

Tarihler 28 Eylül’ü gösterdiğinde SingularityNET (AGIX) yaklaşık 1,72 milyon dolar olan 9,68 milyon token’ın kilidini açacak. Euler (EUL) ise aynı gün yaklaşık 410.000 dolar değerinde 153.020 token’ı kilidini açacak.

Optimism (OP), ayın 30’unda yaklaşık 31,17 milyon dolar değerinde 24,16 milyon token’ın kilidini açacak.

Son olarak 1INCH, 1 Ekim günü piyasa değeri 38,8 milyon dolar olan 15.000 tokenin kilidini açacak.

altcoin haberleri

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere token kilitlerinin açılması piyasaya yüklü miktarda varlık ekleyecek. Bu tür büyük ölçekli kilit açma işlemleri son aylarda 1 Inch, Optimism (OP), Acala ve Yield Guild Games gibi projeler için bir trend haline geldi. Bu olaylar yatırımcılar için fırsat olarak görülse de, daha sonra yaşanabilecek olası fiyat düşüşlerine ilişkin endişeleri de beraberinde getiriyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?