Mart 26, 2023

Yatırımcılar Bu Meme Coin’i Terk Ediyor: İşte Detaylar!

IntoTheBlock’a göre, Shiba Inu (SHIB), ağı aracılığıyla işlenen büyük işlemlerin sayısında büyük bir değişime tanık oluyor.

IntoTheBlock, büyük işlemleri 100.000 dolardan büyük transferler olarak tanımlıyor.

Analiz firmasına göre, Shiba Inu’nun mevcut büyük işlem momentum göstergesi %3,08 düştü. Bunun da bir düşüş sinyali olduğunu söylemek mümkün.

SHIB haber yazıldığı sırada 0,000011 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 15. sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %1,70’ten fazla ve son 30 gün içinde %15’ten fazla düşüş gösterdi. Son düzeltmeyle bile Ethereum (ETH) tabanlı memecoin, 2023’ün başından bu yana %37,5 artış gösterdi.

IntoTheBlock ayrıca SHIB sahiplerinin büyük çoğunluğunun varlığa yaptıkları yatırımlarda zararda  olmaya devam ettiğini bildiriyor.

Analiz firması, meme coin sahiplerinin yalnızca %30’unun varlığın mevcut fiyatından para kazandığını belirtti. Buna karşılık %5’inin zarar ettiğini ve %65’inin zararda olduğunu belirtiyor.

Firma ayrıca Shiba Inu sahiplerinin %67’sinin SHIB’lerini bir yıldan uzun süredir ellerinde tuttuğunu belirtti. Bununla birlikte %30’unun ise bir ay ile 12 ay arasında bir süredir en iyi meme tokenına sahip olduğunu belirtiyor. SHIB sahiplerinin geri kalan %3’ü ise Shiba Inu’larına bir aydan daha kısa bir süredir sahip.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto varlığı meme coin, Ekim 2021’in sonlarında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan %87’den fazla düşüş yaşadı.

 

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?