Mart 13, 2023

Yatırımcılar Bu Altcoin’den Milyarlarca Stake Etti, Yükseliş Geliyor Mu!

Terra Classic (LUNC) son 24 saat içinde 1.762.058.462 (1,7 milyar) tokenin stake edilmesiyle faaliyetlerde önemli bir artış yaşadı. Toplam stake edilen token sayısı 964,6 milyara ulaştı. Mevcut rakam, varlığın toplam arzının %14,06’sını temsil ediyor.

TerraCVita geliştirme grubunun önemli bir üyesi olan Rex “Rexyz” Harrison, önemli ivme artışına dikkat çekmek için Twitter üzerinden paylaşım yaptı. Rex’e göre, topluluk şu anda çok aranan 1 trilyon stake dilmiş token kilometre taşına ulaşmaktan yaklaşık 35 milyar token uzakta.

Topluluğun son zamanlarda stake etme faaliyetlerinde böylesine önemli bir artışa ilk kez tanık olmadığı unutulmamalıdır. Örneğin, 14 Şubat’ta 24 saat içinde 3,5 milyardan fazla token stake edildi. Toplam stake edilen token sayısı 958,7 milyara ulaşmıştı. O zamandan bu yana 5,9 milyardan fazla token stake edildi.

Önde gelen bir Terra Classic influencer’ı olan Classy, stake oranının kısa süre önce %14’ü geçmesiyle daha geniş bir topluluğun heyecanını yineledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere StakeBin’den alınan veriler, topluluğun geçtiğimiz hafta boyunca 9,39 milyar token stake ettiğini ortaya koyuyor. Bu token delegasyonlarının çoğunluğu doğrulayıcılar Allnodes ve JESUSisLORD’a yapıldı.

Özellikle, Allnodes aracılığıyla tek bir işlemde 800 milyon token stake edilirken, yakın zamanda JESUSisLORD aracılığıyla iki ayrı işlemde 1,97 milyar token stake edildi.

LUNC Fiyatı Üzerindeki Stake Etkisi

Terra Classic stake etme girişimi, tıpkı yakma kampanyasında olduğu gibi, varlığın toparlanabileceği yollardan biridir ve Rex gibi destekçiler bu anlatıyı defalarca savunmuştur.

İki ay önce Rex, LUNC’un arzının %75’ine eşdeğer bir token yüzdesine ulaşmanın, varlığın değerini 100 kat gibi önemli bir marjla artırmada çok önemli olacağını iddia etti. Bu iddialı hedef, 5,15 trilyonluk şaşırtıcı bir stake token gerektirecektir.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?