Yatırımcılar Binance’te Listelenecek Bu Beş Altcoin’e Odaklandı!

Kripto para piyasası son dönemin en popüler yatırım araçlarından birisi olsa da barındırdığı teknolojiler bakımından genişleyecek bir alana sahip. Blokzincir alanındaki yeni çözümler ise yatırımcılar için de yeni fırsatlar sunuyor. Önde gelen kripto para borsası Binance de bu tür yeni projelere platformunda sık sık yer vererek yeni fırsatları yatırımcılarına ulaştırmaya çalışıyor. 2023 yılı ise bu tür yeni oyuncular için büyük fırsatlar yaratabilecek birçok şans sunabilir. Bu yazıda sizler için dikkat çeken beş altcoin’i listeledik.

Rehber İçeriği

Rally (RLY)

Rally, içerik oluşturucuları güçlendirmek ve topluluklar oluşturmak için tasarlanmış bir çözümdür. Benzersiz altyapısı, içerik oluşturucuların içeriklerinden para kazanmalarına ve sosyal tokenlar aracılığıyla kitlelerini büyütmelerine olanak tanımaktadır. Sosyal tokenlar, içerik oluşturucuların destekçileriyle yeni ve heyecan verici yollarla etkileşim kurmasını sağlayan özelleştirilmiş kripto para birimleridir. RLY, platformun sosyal token satın almak ve topluluk yönetişimine katılmak için kullanılabilecek yerel token’ıdır. Bu coin bu yıl Binance’de yer alacak.

Star Atlas (ATLAS)

Star Atlas, oyuncuların geniş, sürükleyici bir evreni keşfetmelerine ve uzay tabanlı oyunlara katılmalarına olanak tanıyan bir oyun metaverse ağıdır. Blockchain teknolojisini sürükleyici oyun deneyimleriyle birleştirerek benzersiz bir oyun ekosistemi yaratır. ATLAS, platformun oyun içi satın alımlar, işlemler ve stake ödülleri için kullanılabilen yerel token’ıdır. ATLAS, Binance’teki yatırımcılar tarafından beklenen altcoin’ler arasında yer almaktadır.

HydraDX (XHDX)

HydraDX, Polkadot ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Hızlı, düşük maliyetli işlemler ve kullanıcı dostu bir arayüz sunmayı amaçlamaktadır. Platform ayrıca likidite toplama ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik sunarak kullanıcıların çeşitli kripto para birimleriyle işlem yapmasını kolaylaştırır. XHDX, işlem ücretleri, likidite sağlama ve yönetişim için kullanılan platformun yerel token’ıdır. Polkadot ağına ait bu altcoin yakında Binance’te de yer alacak.

Audius (AUDIO)

Audius, sanatçıların müziklerini doğrudan hayranlarıyla paylaşmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir müzik akışı platformudur. Sanatçıların çalışmaları için uygun şekilde telafi edilmesini sağlamak için blockchain teknolojisini kullanır. Platformun yerel tokeni olan AUDIO, ağ içindeki işlemler için kullanılıyor ve bu yıl Binance tarafından listelenecekler arasında yer alıyor.

The Graph (GRT)

The Graph, geliştiricilerin blok zinciri ağlarındaki verilere erişmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir dizinleme protokolüdür. Blok zinciri verilerini aramak ve indekslemek için bir yol sağlayarak geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Platformun yerel tokenı olan GRT, ağ içindeki işlem ücretleri ve yönetişim için kullanılmaktadır. GRT tokenları önümüzdeki aylarda Binance zincirinde de piyasaya sürülecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.