Ocak 4, 2024

Yatırımcı Brian Kelly’den Kripto Para Piyasası için Boğa Vurgusu: “Başlıyoruz!”

Ünlü yatırımcı Brian Kelly, kripto para piyasası için bir yıldan fazla sürecek bir boğa piyasasının başladığına inandığını açıkladı.

Dijital varlık yatırım firması BKCM’nin kurucusu ve CEO’su olan Kelly, CNBC’nin Fast Money programında verdiği yeni bir röportajda, kripto paralarda yükselişe geçmek için çeşitli göstergeler olduğunu belirtti.

Kelly’e göre Polkadot, Cosmos ve Solana gibi varlıkların gündeme gelmesi hisse senetlerinde paranın ‘orta ve küçük çaplı işletmelere’ kaymasına benzer bir durumu temsil ediyor. Piyasada güçlenen bu merkezi olmayan varlıklara ek olarak kilitlenen toplam değerin artması oldukça önemli bir sinyal.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Kelly’e göre bu göstergeler kripto para piyasasında bir boğa piyasasının sinyallerini veriyor.

Ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) spot piyasa Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) onaylamasının bir haber satma olayı olabileceğini, ancak geleneksel finansın ETF aracı aracılığıyla yatırım yapmaya başlamasıyla Bitcoin’in yakında yeniden yükselişe geçeceğine inandığını söylüyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?