Mart 20, 2023

Yatırım Firmasından Favori Altcoin’e 20 Milyon Dolarlık Yatırım!


Piyasa yapıcı ve yatırım firması DWF Labs, zincir içi likidite ve türev ticaret protokolü Synthetix ‘e 20 milyon dolarlık bir yatırım yapıyor.

Synthetix Hazine Konseyi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, DWF Labs’ın 16 Mart’ta Synthetix’in yerel tokenı SNX’ten 15 milyon dolar değerinde satın aldığını ve bunu 5 milyon dolarlık bir alımın daha izleyeceğini duyurdu.

Synthetix’in sürekli vadeli işlemler ürünü, Altcoin’in işlem hacmini artırmak amacıyla DWF Labs’ın ticaret işine entegre edilecek.

Synthetix

Ethereum tabanlı Synthetix, kullanıcıların altın ve hisse senetleri gibi gerçek dünya varlıklarının değerini takip eden sentetik varlıkları basmalarına ve ticaretini yapmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir platformdur.

DWF Labs’ın yatırımı, blockchain altyapı sağlayıcısı Orbs Network’ün yerel tokenı ORBS’yi 10 milyon dolara satın almasının ardından bir haftadan kısa bir süre sonra gerçekleşti. ORBS’nin fiyatı son yedi gün içinde %14,5 arttı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SNX son 24 saatte %2,9 artışla 2,96 dolara yükseldi.

Kaynak : CoinDesk

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?