Eylül 21, 2023

Yatırım Devi Kripto için Avrupa’yı Tercih Ediyor: “O Altcoin Şirketiyle Anlaşabilir!”


Galaxy Digital, ABD’li mali düzenleyicilerin kripto baskısı ve sıkı düzenleme koşulları nedeniyle Avrupa’da genişlemeye devam ediyor. Şirket, kripto odaklı Genesis’ten eski bir yöneticiyi Avrupa’daki operasyonlarını yönetmesi ve MiCA kripto düzenlemesinin ortasında bölgede genişleme fırsatları aramaya devam etmesi için atadı.

Milyarder Mike Novogratz’ın kripto grubu Galaxy Digital, İngiltere’nin başkenti Londra’daki ofisinden Avrupa’ya genişleme kararı aldı. Şirket, Leon Marshall’ı şirketin Avrupa genişleme planlarını yönetmek, operasyonları ve kilit müşteri ilişkilerini yönetmek üzere icra kurulu başkanı (CEO) olarak atadı.

Leon’u, büyüme stratejimiz için kritik öneme sahip bir bölge olan Avrupa’nın CEO’su olarak atamaktan heyecan duyuyoruz. Leon’un muazzam liderlik becerileri ve Avrupalı kurumsal yatırımcılar için dijital varlık ürünleri geliştirme ve ölçeklendirme konusundaki güçlü geçmişi, Birleşik Krallık ve kıta Avrupa’sındaki operasyonlarımızı agresif bir şekilde ölçeklendirmeye devam ederken bizim için çok değerli olacak.

Marshall’ın Avrupa CEO’su olarak atanması, varlık yönetimi firması DWS ile yapılan stratejik bir iş birliğinin ardından gerçekleşti. Firmalar Avrupa’da dijital varlık borsasında işlem gören ürünlerden (ETP’ler) oluşan bir paket sunacak. Marshall, Galaxy’nin küresel satış müdürü olarak görev yapmaya devam edecek.

Galaxy Digital, Avrupa’da ve Singapur ve BAE gibi diğer kripto dostu ülkelerde genişlemek için Ripple Labs gibi diğer kripto firmalarına katıldı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’deki düzenleyicilerin düzenleyici netlik için hiçbir şey yapmadığını söyledi.

Avrupa, ABD’deki kripto baskısı ve AB’nin Kripto Varlık Piyasaları Yönetmeliği (MiCA) yasasının ortasında kripto firmaları tarafından bir fırsat olarak görülüyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?