Kasım 25, 2022

%252 Arttı: Heyecan Verici Gelişmeler Yaşayan Meme Coin’de Yakım Oranı Fırladı!


Shibburn web sitesine göre, SHIB yakım oranı son 24 saatte %252’lik bir artış gösterdi. Ancak bu süre zarfında sadece 23.735.647 SHIB yakıldı. Öte yandan son zamanlarda Shiba Inu topluluğunu heyecanlandıran olumlu haberler geliyor.

Shiba Inu meme coin yakım oranı artıyor.

Örneğin yakın zamanda, kripto dostu bir seyahat platformu olan Travala ve büyük Japon kripto borsalarından biri olan Bitpoint, Shiba Inu topluluğu için olumlu gelişmeler duyurdu. SHIB kullanarak Travala’da rezervasyon yapan kullanıcılar, web sitesindeki üç milyondan fazla otel ve uçuşta kullanmak üzere 25 dolar değerinde ücretsiz seyahat kredisi alacaklar.

Kripto para borsası BitPoint Japan ise meme coin Shiba Inu topluluğunu sevindirecek şekilde, Kasım ayı sonunda SHIB’i listeleyeceğini duyurdu. Dahaı BitPoint Japan bunu yapan ilk büyük Japon borsası oldu. Ayrıca borsa, SHIB listelemesini kutlamak için çeşitli kampanyalar ve ödüller duyurdu.

[irp posts=”70259″ ]

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere aynı zamanda, SHIB’in lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, yalnızca topluluk tarafından heyecan verici bir şey olduğunda kullanılan “WOOF” ünlemini içeren gizemli bir tweet paylaştı. Bu bir anlamda SHIB’e ilişkin çeşitli beklentileri harekete geçirdi; hatta bazı kişiler bu paylaşımın “Shibarium” ile ilgili olduğunu düşündü.

Balinalar meme coin’den vazgeçmiyor

WhaleStats verilerine göre meme coin  son 24 saatte en büyük 500 ETH balinası arasında satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre SHIB, 4.96 milyar dolarlık piyasa değeriyle dünyanın en büyük 15. kripto para birimi. 2021’de SHIB’nin piyasa değeri kısa süreliğine 41 milyar doları aştı ve bu da onu birkaç S&P 500 şirketinden daha değerli hale getirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?