Ocak 30, 2023

Yarılanmaya Ramak Kala Altcoin Fiyatı Hareketleniyor!


Son günlerin popüler blok zinciri protokollerinden biri olan Flux “yarılanma” etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Protokolün resmi Twitter hesabı tarafından açıklandığı üzere, yarılanma neredeyse %80 oranında aktif hale geldi. Varlığı daha geniş kripto para ekosisteminden doğru ilgiyi gören bir token için topluluk ilgisini uyandırdı.

Halving, protokoldeki madencilere tahsis edilen ödüllerin yarıya indirildiği bir ağ oluşturma etkinliğidir. Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) gibi iş kanıtı (PoW) dijital para birimlerine özgü mekanizmadır.

Flux yarılanması, protokolün yararlı iş kanıtı (PoUW) olarak adlandırılan fikir birliği modelinin özel bir versiyonunu işlettiği düşünüldüğünde bir istisnadır. Yarılanmanın tam zamanlamasının ne zaman gerçekleşeceğine dair çok fazla ayrıntı olmadan, Flux topluluğunun üyeleri zaten endişeli ve birçoğu altcoin için 5 dolara kadar yüksek bir fiyat öngörüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere coin bu haber yazıldığı sırada 0,9502 dolardan işlem görüyor. Tahmin mevcut fiyat noktasından %400’den fazla bir artış haline getiriyor.

Flux Fiyatı Üzerindeki Potansiyel Etki

Bitcoin ve LTC gibi birçok yerleşik dijital para birimi, yarılanma olayını genellikle daha hedefli fiyat artışı için bir toplanma noktası olarak kullanır. İdeal olarak, bu en iyi dijital varlıkların çoğu, yatırımcıların coinin geleceğine olan coşkusunun bir yansıması olarak, yarılanmadan çok önce büyük bir fiyat kaydeder.

Şu anda FLUX, geçen hafta en iyi performans gösteren altcoinlerden biri olduğu için bu dinamikleri sergilemeye başladı. Protokol aynı zamanda kullanıcıların FLUX madenciliği yapabileceği, Kadena, Binance Smart Chain ve Avalanche dahil olmak üzere birden fazla blok zinciri protokolüne yatırım yapabileceği ve bunlara maruz kalabileceği hepsi bir arada bir ekosistem olarak kendini gösteriyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?