Kasım 28, 2023

Yapay Zekalardan XRP İçin Tahmin Geldi: 2024 Yılında Bu Fiyatlarda!

Önde gelen yapay zeka sohbet robotları ChatGPT ve Google Bard, şu anki koşulları göz önünde bulundurarak XRP için 0,5 ila 5 dolar arasında değişen hedeflerle yükseliş fiyat tahminleri yaptı.

Yeni nesil Büyük Dil Modelleri (LLM’ler) tarafından desteklenen ChatGPT ve Google Bard ikilisi, 2024 öncesinde XRP’ye ilişkin iyimser bir bakış açısını korudu. ChatGPT önümüzdeki yılın sonuna kadar varlığın fiyatına ilişkin görüşlerini paylaşırken, Google Bard yatırımcıların yılın başında neler bekleyebileceğini açıkladı.

XRP Fiyatından Ne Beklemeli?

ChatGPT’ye göre, belirli sorulara dayanarak, XRP bu yıl sona erebilir ve 3 dolarlık bir fiyatı 2024’e taşıyabilir.

Bu yükseliş projeksiyonu, XRP‘nin bu fiyat işaretine ulaşmak için mevcut değerlemesi olan 0,6028 dolardan %397,67’ye kadar yükselmesi gerekeceği anlamına geliyor.

Ancak chatbot, Ripple ile SEC arasındaki yasal kavganın son mahkeme yargıcı ile ilerlemesi ve yaklaşan bir boğa koşusu gibi diğer koşulları hesaba kattığında bu büyük fiyat projeksiyonunda geri adım attı.

Sunulan yeni gerçeklerle birlikte ChatGPT, bu yılın sonunda ve 2024’e kadar XRP için 2,5 dolarlık bir fiyat tahmini verdi. Önümüzdeki yılı tamamlamak için ChatGPT, XRP’nin 5 dolara yükselmesini bekliyor. Bu, elde edilirse dijital para birimi ve topluluğu için önemli bir dönüm noktası olacak bir hareket.

Öte yandan Google Bard, 2024 yılı başında XRP için daha muhafazakâr bir fiyat hedefini koruyor. Sohbet robotu, sırasıyla performans, piyasadaki doğal duygular, düzenlemelerin etkisi ve kurumların benimsemesi gibi temel konuları hesaba kattıktan sonra madeni paranın 0,5 ila 1,8 dolar aralığında işlem görmesini öngörüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP için, ABD’de menkul kıymet olmayan statüsünü onaylayan karar, büyümesini etkileyen tüm hız darbelerini ortadan kaldıran önemli bir faktördür.

Üç yıla yakın bir süre boyunca XRP, Ripple ve SEC yasal savaşının en önemli zayiatı oldu. Bununla birlikte, bu yeni yaşam süresiyle borsalar, coin’i yeniden listelemenin ötesine geçerek kullanıcıları için özel ürünler sunabilir.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?