Şubat 6, 2024

Yapay Zekadan Shiba Inu Yorumu: 29 Şubat’ta O Seviyelere Yükseliş Mümkün!


Son güncellenme : 06.02.2024 - 14:10

Kripto para piyasası yeni haftaya hareketli girerken, Shiba Inu başta olmak üzere kripto varlıklar gidişata ilişkin soru işaretleri barındırmaya devam ediyor.

CoinCodex tarafından kullanılan yapay zeka destekli algoritmalara göre 29 Şubat 2024 tarihinde 0,000009363 dolarlık fiyat olası görünüyor. Bu da mevcut seviyelerden hafif bir toparlanma anlamına geliyor.

yapay zeka shiba inu fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium cephesinde gerçekleşen 3 milyon blokluk önemli gelişme, her beş saniyede yeni bir blok eklendiğini gösteriyor.

Bunun da ötesinde, Shibarium’un toplamda 335 milyondan fazla işlem kaydetmesine ek olarak, şu anda zincirde 1,35 milyon kripto cüzdanı var ve bu da blok zincirinin etkileyici büyümesini gösteriyor ve ağın yerel kripto para birimi için bir yükseliş durumu yaratıyor.

Shiba Inu Analizi

Shiba Inu fiyatı 0.000008963 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %0,74’lük bir düşüş kaydetti. Fiyat son yedi günde ise %0,23’lük bir düşüş yaşadı ve en son verilere göre aylık grafikte %6,47’lik bir düşüş yaşandı.

TradingView’deki 7 günlük teknik analiz (TA) duyarlılık göstergeleri SHIB hakkında biraz düşüş eğiliminde, özetleri 9’da bir ‘satış’a işaret ediyor, temel hareketli ortalamalar (MA) 8’de bir ‘satış’ öneriyor ve osilatörler 9’da ‘nötr’ bölgede.

Kaynak : Finbold

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?