Yapay Zekadan Shiba Inu İçin Tahmin Geldi: 2025 Yılında Bu Seviyelerde!


Son güncellenme : 04.01.2024 - 23:08

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) piyasa durgunluğundan etkilenmiş görünüyor. Bununla birlikte, psikolojik olarak önemli olan 0,00001 dolar fiyatının üzerinde işlem görüyor. Buna ek olarak apay zeka algoritmaları meme coin’in 2025’te daha da yükselebileceğini belirtiyor.

Yapay zeka, meme coin’in 31 Aralık 2025’e kadar 0,00003694 dolar fiyatından işlem göreceğini tahmin ediyor. Bu da 3 Ocak 2024’teki mevcut fiyatına kıyasla %235,82’lik bir artışa işaret ediyor.

Shiba Inu haraketleri

Shiba Inu Fiyat Analizi

Bu arada, meme coin haber yazıldığı sırada 0,000011 dolardan işlem görüyor. Bu da son 24 saatte %2,73’lük bir kayba ve önceki yedi günde %2,8’lik bir düşüşe işaret ediyor. Ancak yine de geçtiğimiz ay %12,52’lik bir ilerlemeye ve yıllık grafiğinde %28,35’lik bir kazanca sahipti.

Shiba Inu analizi

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, SHIB, nispeten yükseliş görünümünü koruması, ekibinin Shiba Inu ekosistemini geliştirmek için sıkı çalışmaya devam etmesi ve diğer olumlu olayların fiyatını yukarı çekmesi koşuluyla, gerçekten de gelecek yılın sonunda öngörülen fiyat hedefine ulaşabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere örnek olarak, Shibarium blok zincirinde SHIB token’ları için otomatik bir yakma mekanizmasının tanıtılmasıdır.

Ek olarak, kripto borsası Crypto.com kısa süre önce kripto ticaret platformuna yeni ticaret çiftlerinin eklendiğini açıkladı. Bu gelişmeler popüler meme coin için heyecan verici gelişmelerdir. Bu bağlamda bu gelişmelerin topluluğun meme coin’e olan ilgisini arttırması olası.

Kaynak : finbold

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?