Yapay Zekadan Shiba Inu için Fiyat Tahmini Geldi: Hazır Olun, 31 Marta Kadar Bu Seviyeler Gelebilir!


Kripto para piyasasındaki çoğu varlık hala yükseliş eğiliminde. Bu nedenle, ünlü meme coin Shiba Inu (SHIB) da bu yükseliş furyasına katılmış durumda. Yapay zeka (AI) algoritmaları, yakın gelecekte SHIB’in “Dogecoin (DOGE) katili” olarak daha fazla ilerleme kaydedeceğini öngörüyor.

Özellikle, kripto analiz ve tahmin platformu PricePredictions’taki gelişmiş fiyat tahmin algoritması, Shiba Inu’nun fiyatının daha da artacağını ve 5 Mart’tan itibaren 31 Mart 2024’e kadar 0,000043 dolara yükselmesini bekliyor.

Shiba Inu

Gerçekten de, Bollinger Bantları (BB), ortalama gerçek aralık (ATR), göreceli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) gibi göstergeleri kullanan algoritma doğruysa, bunun SHIB’in fiyatında mevcut miktarından %11,54’lük bir artışa işaret etmesi olası.

Shiba Inu Fiyat Analizi

Son zamanlarda SHIB, piyasa değeri açısından rakibi Dogecoin‘e oldukça yaklaştı. Şu anda kripto alanındaki en büyük onuncu varlık olarak sıralanıyor.

Son verilere göre, SHIB 0,0000385525 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son 24 saat içinde %42,59’luk bir artış kaydetti. Önceki yedi gün içinde ise muazzam bir %272,55’lik artış yaşadı. Geçtiğimiz ay boyunca ise %327,34’lük bir artış görüldü.

Bu arada, Shiba Inu’nun teknik analiz (TA) göstergeleri de son derece yükselişte. Hem 1 haftalık hem de 1 aylık göstergeler ‘güçlü alım’ olarak derecelendirilmiş durumda. 1 haftalık gösterge, ‘alım’ bölgesindeki osilatörlere dayanırken, 12 günlük hareketli ortalama (MA), ‘güçlü alım’a işaret etmektedir.

Sonuç olarak, meme coin gerçekten de yapay zeka tahminlerini gerçekleştirmesi olası. Ek olarak son zamanlardaki yaşanan yakım oranındaki artışın bunu hedefe ulaşmayı kolaylaştırması mümkün.

Bununla birlikte, bu sektörde işlerin bir anda değişebileceğini unutmamak gerekir. Bu nedenle ilgili gelişmeleri takip etmek, kendi araştırmanızı yapmak ve herhangi bir varlığa önemli miktarda para yatırmadan önce tüm riskleri dikkatlice tartmak çok önemlidir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Finbold

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?