Mart 25, 2024

Yapay Zekadan Shiba Inu için 31 Mart Fiyat Tahmini Geldi: İşte Yatırımcıları Bekleyen Seviyeler!


Son güncellenme : 25.03.2024 - 13:08

Kripto para sektörü, yükseliş trendini korurken, popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) da bu ivmeyi takip ediyor. Yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmaları, yakın gelecekte “Dogecoin (DOGE) rakibi” olarak daha fazla ilerleme bekliyor. Bu durum, yatırımcılar ve ilgililer arasında büyük bir heyecan yaratıyor.

PricePredictions adlı kripto analiz ve tahmin platformundan gelen en güncel verilere göre, gelişmiş bir fiyat tahmin algoritması, Shiba Inu’nun fiyatının 31 Mart 2024’e kadar 0,000043 dolara yükseleceğini öngörüyor.

shiba inu fiyat analizi

Bollinger Bantları (BB), ortalama gerçek aralık (ATR), göreceli güç endeksi (RSI) ve hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) gibi göstergelere dayanan bu tahmin, SHIB fiyatının şu anda bulunduğu yerden %11,54 gibi etkileyici bir oranda yükseleceğini söylüyor.

Shiba Inu’nun Etkileyici Performansı

Shiba Inu, son dönemde önemli başarılar elde ederek piyasa değeri açısından önde gelen rakibi Dogecoin‘e yaklaştı. Ayrıca, meme coin şu anda kripto dünyasındaki en büyük on ikinci varlık konumunda.

Günümüzde SHIB’in fiyatı, son verilere göre geçen ay %200’ün üzerinde bir artışla 0,00002807 dolar seviyesinden işlem görüyor.

SHIB’i Çevreleyen Yükseliş Duyarlılığı

Teknik analiz (TA) göstergelerinin de işaret ettiği üzere Shiba Inu’yu çevreleyen hissiyat son derece yükseliş eğiliminde. 1 haftalık ve 1 aylık göstergeler SHIB’i ‘güçlü alım’ olarak değerlendirirken, osilatörler 2’de ‘alım’ bölgesinde ve hareketli ortalamalar (MA) 1 aylık zaman dilimi için 8’de ‘güçlü alım’a işaret ediyor.

Makine öğrenimi algoritmalarının fiyat tahmini ve olumlu atmosfer, Shiba Inu’nun önümüzdeki haftalarda önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu’nun güçlü performansı ve makine öğrenimi algoritmalarının yükseliş tahminleri, meme coin için geleceğe dair umut verici bir tablo çiziyor. SHIB yatırımcıları ve ilgilileri, fiyatta %53’lük bir artış potansiyeli olduğu düşünüldüğünde, 31 Mart’a kadar iyimser olma sebebine sahipler.

Bununla birlikte, değişken kripto para piyasasına dikkatle yaklaşmak ve herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kapsamlı bir araştırma yapmak çok önemlidir. Mevcut duyarlılık ve teknik göstergeler cesaret verici olsa da piyasa hızla değişebilir ve öngörülemeyen olaylar herhangi bir dijital varlığın performansını etkileyebilir.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?