Yapay Zekadan Bu Meme Coin Çarpıcı Tahmin: Sürekli Bir Büyüme Dönemine Girecek!


Popüler meme coin Bonk yine önemli bir yükselişe geçti. Ek olarak son 7 günde yaklaşık %34,06, son 24 saatte ise %5,30 artış gösterdi.

Haber yazıldığı sırada, meme coin 0,00001343 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bonk fiyat analizi

En son ralli, solana tabanlı meme coin’in son 30 gündeki eğiliminden önemli bir kaymaya işaret ediyor. Gerçekten de, bu dönemde %9,78 oranında geriledi ve 1 Ocak’taki fiyatına kıyasla – sadece %0,67 oranında da olsa – düşüş gösterdi.

Yeni yükseliş trendinin belirsizliği göz önüne alındığında Finbold, BONK’un ivmesini koruyup korumayacağı konusunda yapay zekaya danışmaya karar verdi.

Yapay Zeka Tahmini

Yapay zeka, Bonk’un %30’luk yükselişinin ardından ne düşüşe geçeceğini ne de yükselmeye devam edeceğini tahmin etmektedir. Bunun yerine, meme coin’in benzeri olmayan bir şekilde davranacağı ve sürekli bir büyüme dönemine gireceği tahmin ediliyor.
Bu eğilim, 19 Şubat 2024’e kadar yavaş yavaş yaklaşık 0,000014 dolara tırmanacağını görecektir. Ayrıca, platformun algoritmaları BONK’un fiyat performansının, kripto paranın 0,000015 dolara yaklaşmasının muhtemel olduğu Mart ortasına kadar aynı şekilde devam edeceğini tahmin ediyor.

Son ralli, BONK’un uzun vadeli performansının son 30 günde sadece 12 yeşil günle cansız olmasına rağmen, piyasa duyarlılığını kararlı bir şekilde yükselişe çevirdi. Benzer şekilde, yatırımcı duyarlılığını takip eden “Korku ve Açgözlülük Endeksi ” de mevcut tutumu “açgözlülük” olarak sıralıyor.

Meme coin için yavaş ve istikrarlı bir yükseliş öngören fiyat tahmini, bu tür bir kripto paranın tipik olarak nasıl performans gösterdiği göz önüne alındığında garip görünse de, 14 Şubat’ta alınan ve BONK’u bir satın alma olarak sıralayan son 24 saatlik ticarete dayalı teknik analiz tarafından bir dereceye kadar desteklenmektedir.

Bununla birlikte, kripto para biriminin son 7 gündeki performansını alan teknik analiz çok farklı bir tablo çiziyor. Bu parametrelerle token, osilatörlerin “nötr” olduğu ancak hareketli ortalamaların ezici bir çoğunlukla satış sinyalleri verdiği genel olarak “güçlü satış” olarak sıralanıyor.

Meme coin’lerin genellikle kripto piyasasındaki en büyük hareketleri sunduğu göz önüne alındığında, BONK’un yerel Solana blok zincirinin yerel token’ı olan SOL‘un, SOL ekosisteminde hızla sosyal ve faydalı bir token olarak büyüdüğü için 2024’te benzer şekilde büyük hareketler yaptığını belirtmek ilginçtir.

Gerçekten de, yılın başında düşüşe geçtikten sonra SOL, BONK ile benzer bir anda bir ralliye girdi ve son 7 günde %21,20 artış gösterdi. BONK’un aksine, son 30 günde de yeşil renktedir – zaman diliminde %19,05 yükselmiştir.

Haber yazıldığı sırada SOL, 2 Ocak’taki seviyeyi kaybettikten sonra son 24 saatteki %1,13’lük yükselişiyle 115,22 doların üzerine çıktı.

Kaynak : Finbold

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?