Mart 9, 2024

Yapay Zeka ve Tahmin Platformları Yorumladı: Shiba Inu 0,01 Dolara Ne Zaman Ulaşacak?

Shiba Inu, geçtiğmiz yıl boyunca 0,00001 dolarlık bölgede istikrarlı bir mücadele vermesine rağmen, yakın zamanda fiyatında bir artış olabileceğine dair iyimserlik gösterdi. Topluluk, 0,001 dolar ve 0,01 dolar seviyelerine yükselebileceği tahminlerine ağırlık veriyor.

Bu tahminler arttıkça, farklı analitik platformlar, Shiba Inu’nun iddialı fiyat hedeflerine ulaşması için olası zaman çizelgeleri sunmaya başladı. Örneğin, Changelly, SHIB’in ancak 2033 ile 2040 yılları arasında 0,001 dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Google’ın Gemini sohbet robotu (önceki adıyla Google Bard), Shiba Inu için böyle bir fiyatın neredeyse imkansız olduğunu belirtiyor. Ancak on ila yirmi yıl içinde (2034 ila 2044) ulaşılabilir bir zaman çizelgesi öngörüyor. Telegaon da SHIB’in 2035 yılında 0,001 dolara ulaşacağını öngörüyor. Varlık o sırada 0,00000977 dolardan işlem görüyordu.

Shiba Inu, bu öngörülen zaman çizelgelerinin yapılmasından bu yana %259 artarak beklenenden çok daha yüksek bir değer kazandı. Özellikle Changelly, Shiba Inu’nun bu yıl yalnızca maksimum 0,00001499 dolarlık fiyat kaydedeceğini bekliyordu. Varlığın mevcut 0,00003510 dolarlık fiyatı, bunun %134 daha yükseği.

SHIB ayrıca, yakın gelecekte yeniden başlayabilecek bir yükseliş trendine işaret eden bir boğa bayrağı oluşturdu. Bu yükseliş beklentileri arasında, Changelly ve Google Bard, Shiba Inu ile ilgili görünümlerini güncelledi ve varlığın hedeflere daha kısa bir süre içinde ulaşacağını öngördü.

Shiba Inu Beklentileri Aşıyor

Güncellenen bir rapora göre, Changelly’deki analistler artık Shiba Inu’nun 2032’de 0,001 dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor ve bu yıl için minimum 0,001098 dolarlık bir fiyat öngörüyorlar. Geçen ayın raporunda, bu analistler SHIB’nin 2032’de yalnızca minimum 0,0002819 dolarlık bir fiyat göreceğini tahmin etmişlerdi.

shiba inu fiyatı yükselişe hazır

Ayrıca, Shiba Inu’nun 2033 ve 2040 yılları arasında iddialı 0,01 dolar hedefini yakalamasını bekliyorlar ve 2040 yılında maksimum 0,0385 dolarlık bir fiyat öngörüyorlar. Özellikle, geçen ayın raporunda analistler fiyatın 2040’tan on yıl sonra, 2050’de 0,01 dolara ulaşacağını öngörmüşlerdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere en son piyasa gelişmelerine dayanarak Google Bard’ı sorguladık. Yapay zeka sohbet robotu da önceki tahminini gözden geçirdi. Bard, değişen aylık büyüme oranlarına dayanarak SHIB’nin %2.749 artışla 0,001 dolar seviyesine ulaşması için üç senaryo sundu.

İlk senaryoda, yapay zeka SHIB’nin her ay %917 artacağını öngördü. Bu gerçekleşirse, Shiba Inu sadece üç ay içinde 0,001 dolar seviyesine yükselebilir. Ancak Bard, her ay %459 artarak altı ay içinde 0,001 dolar fiyatına ulaşacağı bir senaryo da sunuyor.

Yapay zekanın en az yükseliş senaryosu, 0,001 dolarlık fiyat arasına 12 ay koyuyor ve her ay %230’luk bir artış öngörüyor. SHIB’in geçtiğimiz ay %281 artış gösterdiğini ve aylık %230’luk büyüme oranını aştığını hatırlayın.

SHIB’nin patlayıcı dalgalanması, birden fazla meme parasını rekor seviyelere gönderen en son meme parası piyasası koşusunun arkasına geldi. Varlık şu anda 0,00004 dolar seviyesini geri kazanmak isteyen 0,00003510 dolardan işlem görüyor. SHIB’nin 0,001 dolar ve 0,01 dolar bölgelerine ulaşmak için yükselişini sürdürmesi gerekecek.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?