Eylül 9, 2023

Yapay Zeka Shiba Inu’nun Önümüzdeki 3 Ay İçin Fiyat Tahminini Yaptı: Yatırımcıları Neler Bekliyor?


Shiba Inu, piyasanın genel performansı nedeniyle 16 Ağustos’tan bu yana 0,00001 doların altında işlem görüyor.

SHIB’deki büyük düşüşün ardından yatırımcılar, varlığın yılın kalan aylarındaki fiyat performansını merak ediyor.

Google tarafından geliştirilen bir yapay zeka sohbet robotu olan Bard, Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık 2023’te SHIB için belirli fiyat görünümleri önerdi.

Bard’ın Shiba Inu için Eylül Fiyat Tahmini

Bard’a göre, SHIB’in fiyatı bu ay muhtemelen dalgalı olabilir ve 0.000007 dolar ile 0.000009 dolar seviyeleri arasında dalgalanabilir. Bazı uzmanların, piyasada olumlu bir hava olması halinde SHIB’in fiyatının Eylül 2023’e kadar 0,00001 dolar civarına yükselebileceğini öngördüğü ortaya çıktı.

Diğerleri ise ayı piyasasının devam etmesi halinde SHIB’in 0,000006 dolara düşebileceğini düşünüyor.

SHIB Ekim Fiyat Tahmini

Bard’a göre, piyasa analistleri SHIB’in Ekim 2023 sonuna kadar 0,0000089 ila 0,0000116 dolar arasında işlem görmesini bekliyor. Sohbet robotu, SHIB’in 0,0000116 dolara yükselmesine yardımcı olabilecek dört faktörün altını çizdi. Bunlar arasında yükseliş piyasası, artan balina aktivitesi, yaygın benimseme ve Shiba Inu ekibi tarafından yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi yer alıyor.

“Genel olarak, SHIB’in Ekim 2023’teki fiyatının değişken olması muhtemeldir. Ancak, coin mevcut ivmesini koruyabilirse, yeni zirvelere ulaşabilir,” diye ekledi Bard.

SHIB Kasım 2023 Fiyat Tahmini

Bard, Kasım 2023 için Shiba Inu’nun ortalama fiyatının 0,0000095 dolar civarında olacağını öngördü. Bazı uzmanların 16. en büyük kripto para biriminin 0,0000092 ila 0,0000115 dolar arasında değişmesini beklediğini de ekledi.

Google’ın yapay zeka sohbet robotuna göre, Shiba Inu’nun Kasım ayı fiyatı arz ve talep güçleri tarafından belirlenecek.

“Nihayetinde, SHIB’in Kasım 2023’teki fiyatı, token için genel talep ve arza bağlı olacaktır. Eğer arzdan daha fazla talep olursa, fiyat yükselecektir. Talepten daha fazla arz varsa, fiyat düşecektir,” diye ekledi chatbot.

SHIB Aralık 2023 Fiyat Tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bard’a göre, uzmanlar meme coin‘in yıl sonuna kadar ortalama 0,00001038 dolar fiyatına ulaşacağını öngörüyor. Öte yandan, bazı analistler SHIB’in Aralık 2023 sonuna kadar 0,00000605 dolar civarına düşmesini bekledikleri için tahminlerinde daha düşüş eğilimindeler.

Bu arada Bard, kripto varlıkları oldukça değişken olduğu için yatırımcıları son tahminlerine rağmen temkinli olmaya çağırdı. Bu haber yazıldığı sırada SHIB, son 30 günde %22 düşüşle 0,00000762 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?